(1)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Bezchmurnie 11.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Wybieramy masażer antycellulitowy - czym się kierować przy wyborze?

Autor: partner 09 Wrzesień 2021 przeczytasz w ok. 3 min.
Wybieramy masażer antycellulitowy - czym się kierować przy wyborze?
© www.freepik.com
(1) | Czytano:
2,052 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Tak zwana pomarańczowa skórka, czyli cellulit jest zmorą większości kobiet, ale oczywiście nie tylko. Pojawia się ona także u mężczyzn. O ile jest to kwestia indywidualna i naturalna, o tyle jego posiadacze czym prędzej chcieliby się go pozbyć. Oczywiście w grę wchodzi tu zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, niemniej jednak można również wspomóc działania kosmetykami oraz urządzaniami, które stoją na drodze do walki z nieestetycznie prezentującą się skórą. Mowa o masażerach antycellulitowych. Jak wybrać ten najlepszy? Podpowiadamy.

R E K L A M A
1
Czytano:
2,052 razy
Udostępnij

Co to jest cellulit?

Cellulit powstaje na skutek nieprawidłowości pojawiających się w zakresie nieprawidłowego rozszerzania się tkanki tłuszczowej nad powierzchnią skóry. Dzieje się tak również z powodu nieprawidłowości pojawiających się w hormonach. Początkowa faza jego rozwoju jest widoczna tylko wtedy, kiedy przyciśniemy ją, jednak z czasem, jeśli nie podejmiemy działań zmierzających do usuwania skórki pomarańczowej, będzie ona widoczna tak zwanym gołym okiem. Problem będzie się pogłębiał, a co za tym idzie, istnieje prawdopodobieństwo, że będziemy wraz z tym rozwojem czuć się coraz bardziej niekomfortowo. Jest jednak na to sposób - masażer antycellulitowy. Czym jest to urządzenie i jak wybrać najlepsze w gąszczu rynkowych propozycji?

Masażer antycellulitowy - o jakim urządzeniu mowa?

Mówiąc działaniu masażera na cellulit mamy na myśli takie, które warto kupić już na etapie pojawiania się tak zwanej pomarańczowej skórki. Pamiętajmy o tym, że im szybciej na nią zareagujemy, tym lepiej. Należy zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, takie jak peelingi, jak również ujędrniające kremy i stosować je regularnie. Tajną bronią, która skutecznie wraz z nimi rozprawi się z cellulitem będzie właśnie masażer. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje także wykonanie masażu w sposób prawidłowy, aby pobudzić pracę całego organizmu. Takie działanie da zamierzone rezultaty. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie https://biznespolski.com/.

Rodzaje masażerów na cellulit

Jednym z podstawowych i popularnych masażerów jest drewniany. Działa skutecznie na przepływ limfy, co wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. Warto stawiać na modele wyposażone w wypustki. Ultradźwiękowy masażer na cellulit, to kolejny model na który można zwrócić uwagę. Działa on bardzo dobrze na ujędrnienie skóry dzięki emisji fal ultradźwiękowych powodujących wibracje pod skórą. Próżniowy masażer do cellulitu z pomocą którego można wykonać dermomasaż w warunkach domowych. Elektryczne masażery na cellulit, to kolejny z tych najbardziej popularnych z pomocą którego w łatwy sposób, bez wysiłku można wykonać masaż. Aby był przeprowadzony sterylnie, warto też zainwestować w maseczkę, przyda nam się np. maska ffp3.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Ulcix · 10 Wrzesień 2021
Jeżeli chodzi o masowania to kiedyś używałam baniek chińskim, które ogólnie są super jeżeli chodzi o efekty, ale trzeba dość mocno poobserwować jak zachowują się navczynka tzn. czy nie pękają. Obecnie już bardziej właśnie używam dermarollera albo szczotkuę na sucho, później kłade nolicell, codziennie wypeelinguję i prysznicuję na zimno i jest super.
Inne
43. Międzynarodowy Bieg Warciański w Kole: Dziecięce Biegi Pełne Pasji i Rywalizacji [ZDJĘCIA]
158
10 godziny temu 9,820

43. Międzynarodowy Bieg Warciański w Kole: Dziecięce Biegi Pełne Pasji i Rywalizacji [ZDJĘCIA]

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [17-09 - 24-09-2023]
15 godziny temu 9,247

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [17-09 - 24-09-2023]

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków [15.09.2023 - 22.09.2023]
2 dni temu 5,361

Statystyka wyjazdów strażaków [15.09.2023 - 22.09.2023]

Wybory 2023
Wybory do Sejmu. Okręg nr 37 - zobacz listę wszystkich kandydatów
2 dni temu 15,619 6

Wybory do Sejmu. Okręg nr 37 - zobacz listę wszystkich kandydatów

Wydarzenia
Koło kolejny raz na trasie Teresy Werner. Bilety jeszcze dostępne
2 dni temu 9,714

Koło kolejny raz na trasie Teresy Werner. Bilety jeszcze dostępne

Inne
Jak wyglądało bezpieczeństwo na powiatowych drogach w sierpniu?
3 dni temu 3,423

Jak wyglądało bezpieczeństwo na powiatowych drogach w sierpniu?

R E K L A M A