R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Mężczyzna wyskoczył z okna. To było czwarte piętro! Aktualizacja

13-09-2021 19:59 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 77,586 | Komentarzy: 3

Około godziny 19:35 doszło do wypadku z udziałem mężczyzny, który wyskoczył z czwartego piętra jednego z bloków na ulicy Broniewskiego.
Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Z informacji uzyskanych od Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wynika, że mężczyzna wyskoczył z okna znajdującego się na ostatnim półpiętrze klatki schodowej. Kilka minut po zgłoszeniu na miejsce dojechały służby ratunkowe: straż oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Mężczyzna od medyków otrzymał natychmiast fachową pomoc.

Karetką został przetransportowany do szpitala. Na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów. Na miejsce wysłano policyjnych techników, którzy zabezpieczą wszelkie ślady.

AKTUALIZACJA 14.09.2021 8:15

Nieznane są dane personalne mężczyzny, który wyskoczył z okna. Na chwilę obecną policja wyklucza udział osób trzecich. Z licznymi obrażeniami przebywa w szpitalu w Koninie. Obecnie policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę