R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biznes

KIDS PLAY - moc atrakcji w Ferio Konin!

14-09-2021 11:46 | Źródło: CH Ferio | Wyświetleń artykułu: 3,075 | Komentarzy: 0

Już w najbliższą sobotę (18go września) CH Ferio Konin zaprasza na otwarcie KIDS PLAY - nowej strefy dla dzieci. Na dwa dni przed otwarciem, na mieszkańców Konina czekają niespodzianki! W mieście pojawią się szczudlarze, którzy będą zapraszać wszystkich do wspólnej zabawy, a w miejskim Parku im. Fryderyka Chopina, pojawi się gra "w klasy".

Foto:Ferio
R E K L A M A

Otwarcie strefy KIDS PLAY w Ferio Konin, to moc atrakcji dla klientów centrum w każdym wieku. Kreatywni Weseli Teatralni Mimowie wprowadzą gości w świat pantomimy, odgrywając scenki z życia codziennego. Czy uda im się porozumieć z publicznością tylko przy pomocy gestów i min? Jedno jest pewne - będzie bardzo, bardzo zabawnie.

Baśniowa Gimnastyczka, to kolejna z atrakcji w tym wyjątkowym dniu. Wielokrotna mistrzyni Polski w gimnastyce artystycznej zaprezentuje widzom swoje niesamowite umiejętności. Każdy fragment tego niesamowitego widowiska zachwyci widzów formą, pięknem i możliwościami ludzkiego ciała. Ta spektakularna dyscyplina łączy w sobie subtelny taniec z niesamowitą precyzją ruchów gimnastyczki.

Z okazji otwarcia nowego miejsca zabawy, na najmłodszych gości czekają atrakcyjne upominki. Klienci Ferio Konin, którzy wezmą udział w otwarciu KIDS PLAY, będą mogli zdobyć najmodniejszą zabawkę tego sezonu - fidget.

KIDS PLAY to miejsce dedykowane najmłodszym gościom Ferio Konin. Przygotowane we współpracy z pedagogami gry i zabawy, mają bawić ucząc i ucząc bawi

Multimedialne zabawy podzielone zostały na 5 grup:

  1. Trenuj mózg

  2. Poznawaj świat

  3. Trenuj angielski

  4. Quiz wiedzy

  5. Popisz się

O tym co oznaczają te tajemnicze nazwy, przekonają się klienci Ferio już w najbliższą sobotę. Z pewnością tego dnia nikt nie będzie się nudził!

 

Otwarcie strefy KIDS PLAY i przewidziane z tej okazji atrakcje: 18.09.2021, godz. 11.00 - 17.00

Regularne godziny otwarcia strefy dla dzieci: 09.00 - 21.00

Szczegóły na www.feriokonin.pl

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte