(12)
Pochmurno 2
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

22-latek z gminy Osiek Mały odnaleziony

Autor: KPP Koło 22 Wrzesień 2021 przeczytasz w minutę
22-latek z gminy Osiek Mały odnaleziony
© redakcja e-kolo.pl
(12) | Czytano:
43,235 razy | przeczytasz w minutę

Pozytywnym wynikiem zakończyły się poszukiwania zaginionego w dniu 12.09.2021 roku Dominika Jóźwiaka, który wyjechał z miejsca zamieszania samochodem marki BMW X1 nr rej. PKL 28080 pozostawiając najbliższym informację, z której wynikało realne zagrożenie jego życia i zdrowia.

R E K L A M A
12
Czytano:
43,235 razy
Udostępnij

W dniu 20.09.2021 roku mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kole. Zaginiony przebywał na terenie województwa łódzkiego.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w ustaleniu miejsca przebywania mężczyzny a także osobom, które udostępniły komunikat o prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Kole poszukiwaniach.

R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (12)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
czytelnik · 22 Wrzesień 2021
Odnaleziony powinien zostać zbadany psychiatrycznie i przykładnie ukarany finansowo, jeśli to był żart czy też próba nastraszenia rodziców w jakimś niecnym celu (np. wymuszenia na nich określonych zachowań).
do Czytelnik · 25 Wrzesień 2021
To ja muszę wiedzieć? To ty powieneś to wiedzieć pisząc swojego pierwszego posta. Twoje rozważania są też czysto teoretyczne. Pojęcia o prawie nie masz a się odzywasz. Od ustalenia zasadności zgłoszenia są odpowiednie służby, które się tym zajmą z tzw automatu jeżeli to był żart. I tak w ogóle nigdzie nie występuje pojęcie rozkapryszony bachor. Co to w ogóle znaczy? Ma 22 lata i bez znaczenia czy jest na utrzymaniu rodziców czy nie. Jeżeli to był żart to on będzie odpowiadał karnie i finansowo niezależnie kto go utrzymuje. Wg prawa sąd ma w d...czy to przerośnięty bachor czy nie, skończyl 22 lata to odpowiada sam za siebie i to on będzie miał dlug albo go odsiedzi, nikogo nie będzie obchodziło czy sam się utrzymuje czy to rodzice. Ma skończone 18 lat i tyle... W tym prawo jest lepsze od samosądów i forumowych znawców bo jest w miarę obiektywne i bezstronne bez sentymentów, bez karania wg własnego widzimisię. I też nie słyszałem o takim terminie jak osoba USAMODZIELNIONA. W razie badań psychiatrycznych jak to pisałeś, jeżeli uznają że jest niepoczytalna, poza leczeniem nie będzie miała żadnej kary, ba, nawet rodzicom nie będzie wolno wymierzać mu żadnej kary, bo będą odpowiadać za znęcanie się nad osobą niepełnosprawną umysłowo. Dopiero wtedy będzie można taką osobę UBEZWLASNOWOLNIC, ale wtedy prawni opiekunowie odpowiadają karnie za taką osobę i mają obowiązek ją utrzymywać do końca życia. I mają ja pilnować bo to oni będą płacić i odpowiadać za przewinienia takiej osoby, tak jak za psa odpowiada opiekun. I za szkody też odpowiada opiekun.
czytelnik · 25 Wrzesień 2021
Gdzie tam jest "rozkapryszony bachor" ? To Twoje i wyłącznie Twoje określenie. Ja napisałem "dzieciak"!!!
gość · 24 Wrzesień 2021
W artykule nie ma nic o okolicznościach zaginięcia. Nic nie wiadomo czy to był żart, szantaż czy był w coś uwikłany. Po drugie, jakie zabieranie samochodu dorosłemu, pewnie utrzymującemu się samemu mężczyźnie? Jeśli to jego auto to zwykla kradzież a on zamiast roweru może sobie kupić drugi i co? Ojciec ma mu pensje rekwirować? Nieźle niektórych pogrzało... forumowi specjaliści... może i wam niech teściowie wejdą do mieszkania i będą wam urządzać życie, bo uważają że źle robicie? Macie wychowychywac dzieci tak jak wasi rodzice i teściowie wam każą bo jak nie to kara. Ciekawe ilu by się zgodzilo na taki stan rzeczy. Piszę raz jeszcze, nie wiadomo jakie były okoliczności zaginięcia. Może wplątał się w jakiś handel albo dilerkę. Nigdzie nie pisze czy to był zart
czytelnik · 24 Wrzesień 2021
Aby coś takiego napisać musisz WIEDZIEĆ, czy jest to osoba już usamodzielniona, czy to rozkapryszony, przerośnięty dzieciak na utrzymaniu rodziców? Bez takiej wiedzy wszelkie rozważania to czysta teoria.
Monica · 24 Wrzesień 2021
poseł ze wsi powinien powołać komisję śledczą.
Ala · 24 Wrzesień 2021
W piątek (1 października) w samo południe Kluby „Gazety Polskiej” będą demonstrować przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie w wielkiej manifestacji pod hasłem: „Nie wygasicie Polski”. Pomysł rozpoczęcia protestów zrodził się w obliczu kolejnych decyzji KE i TSUE zmierzających wprost do pozbawienia Polski suwerenności .
czytelnik · 24 Wrzesień 2021
@niko Tam już raczej nic nie pomoże. To stan beznadziejny. Intelektualna agonia z politycznych przyczyn!
niko · 24 Wrzesień 2021
weź tabletkę,weź tabletkę może ci pomoże.
czytelnik · 22 Wrzesień 2021
Odnaleziony powinien zostać zbadany psychiatrycznie i przykładnie ukarany finansowo, jeśli to był żart czy też próba nastraszenia rodziców w jakimś niecnym celu (np. wymuszenia na nich określonych zachowań).
gość · 23 Wrzesień 2021
"...wyjechał z miejsca zamieszania samochodem marki BMW X1 nr rej. PKL 28080 pozostawiając najbliższym informację, z której wynikało realne zagrożenie jego życia i zdrowia." Co to takiego, jak nie straszenie??? Ta informacja była dla jego żony, czy dzieci?
czytelnik · 23 Wrzesień 2021
A więc ma własną rodzinę a rodziców po sąsiedzku? Odebrałbym na miejscu ojca samochód i dał rower. Niech sobie podróżuje i uczy się rozsądku.
22lata · 23 Wrzesień 2021
Gościu ma 22 lata wiec ie mówmy tu o straszeniu rodziców
Dawno temu
Ponad 1,2 mld z PIT zł na kontach wielkopolskich podatników
4 godziny temu 251

Ponad 1,2 mld z PIT zł na kontach wielkopolskich podatników

Inne
Pogoda nie dopisała, ale biegacze nie porzucili uśmiechów [FOTO]
5 godziny temu 1,944

Pogoda nie dopisała, ale biegacze nie porzucili uśmiechów [FOTO]

Miasto Koło
1 maja - Kolska Majówka
5 godziny temu 2,765

1 maja - Kolska Majówka

Miasto Koło
Półmaraton Koło - sprawdź jakie utrudnienia czekają kierowców
6 godziny temu 2,514

Półmaraton Koło - sprawdź jakie utrudnienia czekają kierowców

Powiat Kolski
Frekwencja w poszczególnych gminach w II turze wyborów
7 godziny temu 1,843

Frekwencja w poszczególnych gminach w II turze wyborów

Powiat Kolski
Prezes kopalni w Kłodawie przenosi się do Sompolna - jako nowy włodarz
17 godziny temu 17,721 3

Prezes kopalni w Kłodawie przenosi się do Sompolna - jako nowy włodarz

5 godziny temu 2765
R E K L A M A