R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Dzień Nauczyciela oraz pasowanie na ucznia

18-10-2021 14:25 | Źródło: SP Ponętów Górny Drugi | Wyświetleń artykułu: 3,670 | Komentarzy: 0

14 października 2021r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywanym Dniem Nauczyciela.
Foto:SP Ponętów Górny
R E K L A M A

Przepiękną laurką na tę okoliczność była akademia przygotowana przez uczniów samorządu uczniowskiego pod czujnym okiem p. Iwony Bugała i p. Marii Sochackiej. Część oficjalną otworzyła pani dyrektor szkoły - Danuta Jeziorska, która wygłosiła okolicznościowe przemówienie. Podziękowała pracownikom szkoły i złożyła słowa uznania za odpowiedzialną pracę. Święto Edukacji Narodowej jest zawsze doskonałą okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracyjnym za ich codzienną pracę. Punktem kulminacyjnym akademii był brawurowo wykonany program artystyczny, który obfitował w scenki pełne śpiewu i tańca. Finałem było wręczenie wszystkim pracownikom szkoły drobnych upominków. W tym dniu odbyła  się także uroczystość pasowania na ucznia. Dzieci z klasy pierwszej zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez panią Dyrektor Szkoły Danutę Jeziorską.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą dyplomy otrzymane od wychowawcy klasy Anny Zając.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę