R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Nowy wóz bojowy dojechał do jednostki. Mieszkańcy zorganizowali powitanie

21-10-2021 18:48 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,151 | Komentarzy: 5

Duma i radość to najczęściej występujące emocje wśród mieszkańców Wrzącej Wielkiej oraz druhów tamtejszej jednostki. Wczoraj w godzinach wieczornych dojechał do remizy nowy wóz bojowy.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Nowy wóz bojowy z uzupełnionym przez jednostkę wyposażeniem dotarł wczoraj do OSP Wrząca Wielka. Druhowanie po przeszkoleniu w siedzibie producenta - przyjechali "na kołach" z Kielc do domu. To spełnienie marzeń - słyszeliśmy od strażaków, ale i mieszkańców. 

Podniesienie jakości niesionej pomocy i poziomu bezpieczeństwa Gminy Koło oraz Powiatu Kolskiego - to cel, na który władze gminy przekazały część środków finansowych. 5 maja Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej ogłosiła listę jednostek OSP, które w 2021 r. otrzymają nowe samochody ratowniczo-gaśnicze. Wśród 314 beneficjentów na liście znalazła się  właśnie OSP Wrząca Wielka.

Wśród mieszkańców na placu remizy OSP zjawili się również: Poseł RP Leszek Galemba, Wójt Gminy Koło Mariusz Rybczyński, Radny Rady Gminy Koło Radosław Małecki.

Mimo późnej pory, transmisję na żywo, którą realizowaliśmy na miejscu oglądało łącznie kilka tysięcy osób. 

W ostatnich kilometrach towarzyszyli przyjaciele z jednostek: OSP Ochle, OSP Brdów, OSP Koło nad Wartą, OSP Powiercie, OSP Kiełczew

Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji wideo.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze