(1)
Słonecznie 4.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Do Izbicy Kujawskiej wraca muzyka! Otwarcie Klubu FENIX

Do Izbicy Kujawskiej wraca muzyka! Otwarcie Klubu FENIX

Autor: Redakcja e-kolo.pl 28 Październik 2021
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Do Izbicy Kujawskiej wraca muzyka! Otwarcie Klubu FENIX
© Klub Fenix
Komentarzy: 1 Czytano:
13,268 razy |

Klub Fenix Izbica Kujawska to nowa marka na mapie imprezowej Polski. Dwie sale oferujące różne rodzaje stylów muzycznych to pewniak dobrej zabawy dla każdego. W klubie zmodernizowano i wymieniono oświetlenie oraz nagłośnienie.

R E K L A M A
1
Czytano:
13,268 razy
Udostępnij

Zastosowano najnowsze trendy technologiczne. Klub Fenix stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo klienta. Zapewnić mają to wykwalifikowani pracownicy ochrony. Część z nich jest również wykwalifikowana z zakresu pomocy przedmedycznej. Dodatkowym atutem będzie sprawdzanie klientów przed wejściem do klubu ręcznym wykrywaczem metali. Ma to jeszcze bardziej wpłynąć na bezpieczeństwo.

Zapomniałeś gotówki? Nic nie szkodzi. W klubie będziecie mogli płacić kartą, jak i BLIKIEM. Przy czterech barach, w tym jednym na balkonie będą czekali na gości barmani oraz karta drinków z wieloma pozycjami drinków i shotów, a także specjalnych propozycji autorskich od klubu. Loże będą obsługiwać kelnerki.

30 października 2021 roku odbędzie się otwarcie, na którym przywitają gości głównie rezydenci klubu:

  • DJ Sopran, znany ze stacji radiowej RMF MAXXX
  • DJ Meisal
  • Dj Snake
  • DJ Flow

Przewidujemy wiele darmowych drinków i niespodzianek. Dzień później, 31 października odbędzie się impreza HALLOWEN na której zagra m.in. DJ Diabllo. Gwiazdą wieczoru będzie Stachursky. Wstęp do klubu jest dla osób od 18 roku życia. Klub zmieniał się przez kilka miesięcy. Wiele w nim zmian jest inspirowane sugestiami klientów jakie pojawiały się na naszym fanpage'u Fenix Izbica Kujawska.

Więcej informacji o cenach, godzinach imprez na fanpagu Klubu Fenix Izbica Kujawska:
https://www.facebook.com/fenixizbicakujawska

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Ala · 30 Październik 2021
No, jak Hallowieg to obowiązkowo Diabllo!!!!!
R E K L A M A
R E K L A M A