R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Do Izbicy Kujawskiej wraca muzyka! Otwarcie Klubu FENIX

28-10-2021 21:27 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,963 | Komentarzy: 1

Klub Fenix Izbica Kujawska to nowa marka na mapie imprezowej Polski. Dwie sale oferujące różne rodzaje stylów muzycznych to pewniak dobrej zabawy dla każdego. W klubie zmodernizowano i wymieniono oświetlenie oraz nagłośnienie.
Foto:Klub Fenix
R E K L A M A

Zastosowano najnowsze trendy technologiczne. Klub Fenix stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo klienta. Zapewnić mają to wykwalifikowani pracownicy ochrony. Część z nich jest również wykwalifikowana z zakresu pomocy przedmedycznej. Dodatkowym atutem będzie sprawdzanie klientów przed wejściem do klubu ręcznym wykrywaczem metali. Ma to jeszcze bardziej wpłynąć na bezpieczeństwo.

Zapomniałeś gotówki? Nic nie szkodzi. W klubie będziecie mogli płacić kartą, jak i BLIKIEM. Przy czterech barach, w tym jednym na balkonie będą czekali na gości barmani oraz karta drinków z wieloma pozycjami drinków i shotów, a także specjalnych propozycji autorskich od klubu. Loże będą obsługiwać kelnerki.

30 października 2021 roku odbędzie się otwarcie, na którym przywitają gości głównie rezydenci klubu:

  • DJ Sopran, znany ze stacji radiowej RMF MAXXX
  • DJ Meisal
  • Dj Snake
  • DJ Flow

Przewidujemy wiele darmowych drinków i niespodzianek. Dzień później, 31 października odbędzie się impreza HALLOWEN na której zagra m.in. DJ Diabllo. Gwiazdą wieczoru będzie Stachursky. Wstęp do klubu jest dla osób od 18 roku życia. Klub zmieniał się przez kilka miesięcy. Wiele w nim zmian jest inspirowane sugestiami klientów jakie pojawiały się na naszym fanpage'u Fenix Izbica Kujawska.

Więcej informacji o cenach, godzinach imprez na fanpagu Klubu Fenix Izbica Kujawska:
https://www.facebook.com/fenixizbicakujawska

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę