R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Gmina Dąbie - nowy sprzęt Gminnej Spółki Wodnej zakupiony dzięki dotacji z ARiMR

29-10-2021 15:53 | Źródło: Gmina Dąbie | Wyświetleń artykułu: 2,823 | Komentarzy: 0

W towarzystwie Posła na Sejm RP Pana Leszka Galemby, Starosty Kolskiego Pana Robertowa Kropidłowskiego, Kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kole Pana Adama Marciniaka oraz władz Gminy Dąbie zaprezentowano sprzęt zakupiony dzięki dotacji z ARiMR w kwocie prawie 400 000, 00 zł.

Foto:Gmina Dąbie
R E K L A M A

Burmistrz Tomasz Ludwicki także nie ukrywał zadowolenia z uzyskania dotacji, gdyż zakupiony sprzęt to solidna pomoc dla spółki w zakresie optymalnego gospodarowania wodami, co z pewnością ucieszy również mieszkańców Gminy Dąbie.

W ramach projektu zakupiono koparko-ładowarkę z 5 łyżkami,  rębaki do drewna,  mobilne WUKO,  pilarki spalinowe, kosy spalinowe, podkrzesywarkę.

Sprzęt pozwoli na bieżące utrzymanie wód i urządzeń wodnych służących zabezpieczeniu gospodarstw rolnych przed zalaniem, podtopieniem lub nadmiernym uwilgoceniem spowodowanym przez powódź lub deszcz nawalny.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze