R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie dwóch osobówek zablokowało DK92

29-10-2021 18:11 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,028 | Komentarzy: 1

28 października o godz. 15:29 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Borysławice Zamkowe gm. Grzegorzew.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

 Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował jeden zastęp z JRG Koło , zastęp OSP Grzegorzew oraz zastęp OSP Barłogi. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu prowadzonych działań oraz odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w pojazdach. Na miejsce przybył patrol Policji.

Działania ratownicze trwały 1h i 6 min. W akcji uczestniczyło 18 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny zdarzenia prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę