R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Mobilne AMO w Kole

31-10-2021 07:07 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,394 | Komentarzy: 1

W najbliższą środę 10 października od godziny 16:00 na obiektach sportowych przy Liceum Ogólnokształcącym ul. Blizna (Boisko Orlik) odbędzie się szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów, programu szkoleniowego PZPN.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Kole
Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej na szkolenie składające się z wykładu teoretycznego oraz treningu pokazowego, które odbędzie się W środę 10.11.2021 r. od godziny 16:00 na obiektach sportowych przy Liceum Ogólnokształcącym ul. Blizna (Boisko Orlik).
Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje certyfikat oraz darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek.
Przypominamy, że Projekt PZPN - Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji.
Harmonogram 10.11.2021 r.  
16.00 Wykład teoretyczny:  „Planowanie procesu szkolenia”
17.00 Trening pokazowy i gra selekcyjna : „Gry w przewadze liczebnej zawodników atakujących”.
18:00 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja , rozdanie bezpłatnych materiałów szkoleniowych w wersji książkowej.
Informujemy, iż szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24
Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO - Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku poniżej.
https://youtu.be/LiatNyoXEDQ

 

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę