R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Funkcjonariusz kolskiej komendy zatrzymany na jeździe pod wpływem alkoholu

16 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 49,879 | Komentarzy: 14

Postępowanie dyscyplinarne oraz zawieszenie w czynnościach służbowych to nie jedyne konsekwencje jakie spotkały policjanta Komendy Powiatowej Policji w Kole, którego zatrzymano w czasie wolnym od służby.
Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

W dniu 17 listopada 2021 roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy pełnili służbę na terenie powiatu kolskiego zatrzymali do kontroli samochód, którego kierowca był pod wpływem alkoholu, wynik badania 0,34 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało pojazdem tym poruszał się funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Kole, który był w czasie wolnym od służby. W trakcie kontroli została także zabezpieczona broń służbowa. Funkcjonariusz został zatrzymany i przedstawiono mu zarzut. Policjant został zawieszony w czynnościach służbowych a Komendant Powiatowy Policji w Kole wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne.

- Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (14) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę