R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar kotłowni z piecem na eko-groszek

25-11-2021 09:00 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 20,012 | Komentarzy: 0

23 listopada 2021r. o godzinie 22:51 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie z WCPR o pożarze kotłowni znajdującej się w budynku gospodarczym w Kłodawie na ul. Łęczyckiej. Dyżurny SKKP do zdarzenia zadysponował zastępy z OSP Kłodawa i Bierzwienna Długa oraz zastęp z JRG Koło. Po dojeździe zastępów straży pożarnej ustalono że pali się kotłownia w budynku gospodarczym zasilana piecem na eko - groszek.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren działań.  Odłączono dopływ prądu do budynku gospodarczego. Ratownicy w sprzęcie Ochrony Układu Oddechowego  podali wodę na palące się wyposażenie kotłowni. Ratownicy wygasili piec i wynieśli na zewnątrz budynku pozostałości z pieca oraz spalone wyposażenia kotłowni, które następnie przelano wodą. Pożar ugaszono i przewietrzono cały budynek.

Przy pomocy kamery termowizyjnej sprawdzono cały budynek pod kątem występowania zarzewi ognia - kamera nie wskazała podwyższonej temperatury. Po przewietrzeniu budynku sprawdzono budynek miernikiem wielogazowym pod kątem występowania tlenku węgla - miernik nie wskazał zagrożenia, parametry powietrza w normie.

Działania straży pożarnej zakończono.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze