R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Dawno temu

Skręcając w lewo doprowadził do kolizji trzech pojazdów

06-12-2021 15:38 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,800 | Komentarzy: 1

4 grudnia o godz. 12:23 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Grzegorzew.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował  zastęp z JRG Koło, zastęp z OSP Grzegorzew oraz zastęp z OSP Barłogi.  Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wszystkie osoby, które podróżowały pojazdami opuściły pojazdy przed przyjazdem JOP.

Kierujący osobowym Seatem wykonując manewr skrętu w lewo doprowadził do bocznego zderzenia z wyprzedzającym go samochodem marki BMW, który to następnie uderzył w pojazd marki Mercedes. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. 

- relacjonuje Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów. Na miejscu zdarzenia czynności prowadzili także funkcjonariusze Policji. Działania ratownicze trwały 1h i 24  minut.

W akcji uczestniczyło 15 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny zdarzenia prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę