R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Pościg ulicami miasta, uszkodzony radiowóz i płot. Pijany mężczyzna uciekł do marketu

07-12-2021 11:05 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 33,135 | Komentarzy: 4

W mikołajkowy wieczór (6 grudnia br.) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę na terenie miasta Koła zauważyli dziwnie jadący samochód osobowy marki Volkswagen.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Pojazd poruszał się całą szerokością jezdni co mogło wskazywać na to, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub innego podobnie działającego środka. Mundurowi postanowili zatrzymać samochód i sprawdzić stan trzeźwości kierowcy, który jednak nie reagował na polecenia i nie zamierzał zatrzymać się do kontroli.

Mężczyzna przyśpieszył i zaczął uciekać ulicami miasta Koła. Na szczęście pościg nie trwał długo. Policjanci zajechali drogę uciekającemu lecz ten uderzył w radiowóz a następnie podczas cofania w płot.

Gdy funkcjonariusze ponownie zablokowali drogę ucieczki mężczyźnie ten próbował staranować radiowóz lecz widząc, że to nie przynosi oczekiwanych rezultatów wybiegł z pojazdu i pobiegł do jednego z marketów, gdzie został zatrzymany.

Jak się okazało 34-letni mieszkaniec Koła był doskonale znany mundurowym. Mężczyzna ten oprócz tego, że był pod wpływem alkoholu,(miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu) to miał już orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych a także był poszukiwany.

Mężczyzna odpowie teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz niedostosowanie się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze