R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Czarny weekend! Dwa pożary i dwie ofiary śmiertelne!

19-12-2021 09:25 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,557 | Komentarzy: 0

Ten weekend zapisze się tragicznie w statystykach służb ratunkowych. Na terenie powiatu doszło do dwóch pożarów budynków mieszkalnych, w każdym przypadku właściciel poniósł śmierć.

Foto:OSP Koło Nad Wartą
R E K L A M A

Do pierwszego pożaru doszło w nocy z piątku na sobotę w Kole, przy ulicy Toruńskiej. O godzinie 2:16 wezwano służby do ognia w budynku mieszkalnym. Osoba zgłaszająca podała informacje, że w środku może znajdować się człowiek.

Strażacy rozpoczęli działania ratownicze. Ewakuowali mężczyznę z wnętrza, jednak lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon.

W akcji gaszenia udział brały zastępy: 4 KP PSP Koło, 1 OSP Koło nad Wartą.  Pomocy udzielały: ZRM, Pogotowie elektryczne

Sprawę bada Prokurator, który przybył na miejsce zdarzenia.

Gozdów: Śmierć w płomieniach

Druga tragedia wydarzyła się w miejscowości Gozdów w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 1:58. Strażaków wezwano do pożaru budynku mieszkalnego, którego drewniana konstrukcja dachu płonęła i wpadła do środka. Również w przypadku tego zgłoszenia przekazano, że we wnętrzu może znajdować się właściciel. Mężczyzna zginął w pożarze.

Z uwagi na rozmiar pożaru zadysponowano na miejsce jednostki: 3x KP PSP Koło, OSP Trzęśniew, OSP Straszków, OSP Ruszków I, OSP Wrząca Wielka, ZRM, Pogotowie. 

Sprawę bada Prokurator przybyły na miejsce zdarzenia.


Foto: OSP Trzęśniew

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze