R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

DAF Dąbie nadal na czele tabeli Małej Kolskiej Ligi

02-02-2022 12:54 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 2,518 | Komentarzy: 0

W sobotę 29 stycznia 2022 r. rozegrana została III runda Małej Kolskiej Ligi. O 10.30 rozpoczął się pierwszy mecz, który zapowiadał się na ciekawe widowisko i tak też było gdyż na boisku spotkali się lider z vice-liderem.

Foto:MOSiR Koło
R E K L A M A

Po  bardzo wyrównanym meczu drużyny podzieliły się punktami kończąc mecz wynikiem 2:2 co oznaczało pierwszą stratę punktów w sezonie przez DAF Dąbie. Olimpia Koło 2011 zmierzyła się także w tym dniu z MKS Olimpia Koło I z którą, także podzieliła się punktami remisując tym razem 0:0. Mimo dwóch remisów najmłodsza drużyna tegorocznej edycji Olimpia Koło 2011 zachowała pozycję vice-lidera po III rundach rozgrywek. Dobry dzień w sobotę mieli  piłkarze z Osieka Wielkiego, którzy wygrali dwa mecze z MKS Olimpia Koło II oraz Błękitnymi Mąkolno. Dużo gorzej zaprezentowała się druga drużyna Olimpii Koło, która przegrała wszystkie swoje mecze w tym dniu.

Zapraszamy na ostatnią czwartą runda Małej Kolskiej Ligi która, odbędzie się 12 lutego 2022.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze