R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Igor Drapiński - talent piłkarski z Kłodawy z powołaniem do Kadry Narodowej

12-03-2022 10:00 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,889 | Komentarzy: 0

17-latek z Kłodawy, Igor Drapiński to niewątpliwy talent piłkarski, który został zauważony przez łowców. Zawodnik Ekstraligowej Wisły Płock został powołany do Kadry Narodowej U-18.

Foto:Górnik Kłodawa
R E K L A M A

O sukcesie młodego piłkarza z powiatu kolskiego poinformował Klub Sportowy Górnik Kłodawa, w którym Igor dorastał i szkolił swoje umiejętności piłkarskie. 2 lipca 2021 przeszedł z UKS SMS Łódź U19 do Wisły Płock, klubu którego nie trzeba nikomu przedstawiać. 

W jego profilu piłkarskim już widnieje informacja o powołaniu do Reprezentacji kraju U19. 

Igor Drapiński z powołaniem do Reprezentacji Polski U-18 na dwumecz ze Szwajcarią. Trener reprezentacji Polski do lat 18 Marcin Brosz powołał Igora na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 20-26 marca. Podczas tego zgrupowania reprezentacja Polski rozegra dwa mecze ze Szwajcarią. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 23 marca, a rewanż odbędzie się dwa dni później. Oba spotkania zostaną rozegrane w Fislisbach. Igor obecnie gra w pierwszej drużynie ekstraklasowej Wisły Płock. Gratulujemy i życzymy powodzenia 

- informuje Górnik Kłodawa

Zawodnik z Kłodawy najczęściej występuje na pozycji środkowego obrońcy. W barwach Wisły Płock zagrał narazie jeden mecz, ale wszystko przed nim.

fot. Wisła Płock

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze