R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Druhowie OSP Wrząca Wielka podsumowali rok na spotkaniu sprawozdawczym

17-03-2022 08:52 | Źródło: OSP Wrząca Wielka | Wyświetleń artykułu: 3,646 | Komentarzy: 1

Zebranie sprawozdawcze członków OSP we Wrzącej Wielkiej odbyło się 19 lutego 2022r. W zebraniu uczestniczyli także zaproszeni goście: Wójt Gminy Koło druh Mariusz Rybczyński, Komendant Gminny druh Henryk Marczewski, Proboszcz Marcin Sadownik, Radna Powiatu Kolskiego Dorota Gałdyn, Sołtys Lucjanowa i Radny Gminy Koło Jan Biliński, Sołtys Wrzącej Wielkiej Paulina Ujazdowska oraz przedsiębiorcy Mariusz Szymański i Adam Mielczarek

Foto:OSP Wrząca Wielka
R E K L A M A

Otwarcia zebrania dokonał Prezes Stanisław Główczyński, następnie wybrano przewodniczącego zebrania druha Romana Woszczyńskiego i protokolanta druha Mateusza Boczkowskiego oraz członków komisji.

Cieszy fakt że co roku nasze szeregi zasilają nowe osoby i w tym roku była to Martyna Bukowska, która złożyła uroczyste ślubowanie poprowadzone przez komendanta gminnego. Martyna, gratulujemy i witamy oficjalnie w naszych szeregach !!!

- relacjonuje OSP Wrząca Wielka

A za dotychczasową działalność na rzecz OSP we Wrzącej Wielkiej, pamiątkowe statuetki i podziękowania otrzymały druhny Paulina Kaczmarek-Kucińska, Aleksandra Perkowska i Olga Kucińska.

Po przedstawieniu sprawozdań z działalności, finansowego i Komisji Rewizyjnej nastąpiło głosowanie, na którym zarząd uzyskał absolutorium jednogłośnie. Na zebraniu głos zabierali także zaproszeni goście, poruszano tematy dotyczące działalności w poprzednim roku, potrzebami remontowymi, sprzętowymi i szkoleniowymi na bieżący rok.

Rok 2021 nasza jednostka zapamięta na długo, bo spełniły się nasze marzenia i udało się pozyskać nowy średni wóz bojowy marki MAN, który 8 listopada został uroczyście przekazany do naszej jednostki. W poprzednim roku także udało się zakupić różny sprzęt oraz wyposażenie osobiste strażaków m.in. pompa szlamowa , drabina dwuprzęsłowa, kombinezony, ubranie specjalne, buty, butle, węże oraz mundury galowe i inne. Środki pochodziły z dofinansowań zewnętrznych oraz z budżetu Gminy Koło, za co wszystkim wspierającym nasze działania bardzo dziękujemy. Bieżące wydarzenia z życia naszej jednostki można obserwować na facebooku - zapraszamy do polubienia naszej strony OSP Wrząca Wielka.

- dodają

Na koniec druhowie przygotowali prezentację multimedialną z powitania nowego wozu, po czym przewodniczący zakończył zebranie i zaprosił wszystkich na poczęstunek przygotowany przez druhów.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze