R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Moja i Twoja nadzieja. Koncert dla uchodźców z Ukrainy

18-03-2022 10:13 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,754 | Komentarzy: 3

W czwartek, 17 marca na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole odbył się koncert, którego celem była zbiórka środków na pomoc dla uchodźców z Ukrainy oraz wsparcie w tych trudnych chwilach.

R E K L A M A

Wszyscy stanęliśmy w gotowości do pomocy. Młodzież również chciała wyrazić gest solidarności i wsparcia wobec naszych ukraińskich sióstr i braci. Jako wychowawcy chcieliśmy dać im taką możliwość. Naszym głosem jest taniec i to poprzez niego chcemy wyrazić to co obecnie czujemy. Bądźmy razem i napełniajmy się nadzieją, która da nam siłę aby uczynić realnym krok w chmurach.

- tak organizatorzy zapowiadali wydarzenie

Na widowni wczorajszego widowiska znalazło się kilkadziesiąt osób, które uciekły z ogarniętej wojną Ukrainy i znalazły schronienie w naszym mieście. 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na rzeczosób z Ukrainy przybyłych do Koła i okolic. Organizatorem koncertu był MDK Koło oraz MUZA

Zobaczcie galerię zdjęć z wydarzenia

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze