R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kino

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

04-04-2022 09:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,687 | Komentarzy: 2

Sprawdź co kino w Kole przygotowało dla swoich widzów na najbliższy czas. Poniżej prezentujemy tytułu, które znalazły się w repertuarze kina.

Foto:pixelbay.com
R E K L A M A

MÓJ SYN

MÓJ SYN

Francja, Wlk.Brtania/ kryminał/ 95 min./ od 15 lat.

Edmond Murray dowiaduje się od byłej żony, że ich siedmioletni syn zaginął na kempingu. Wkrótce okazuje się, że dziecko zostało porwane.


zobacz harmonogram

UPS 2! BUNT NA ARCE

UPS 2! BUNT NA ARCE

To rozhuśtana morską falą, przygodowa opowieść o egzotycznych zwierzętach, które przemierzają oceany na pokładzie Arki Noego. To film o przyjaźni, poświęceniu dla innych,promujący wartości, które są zawsze aktualne.


zobacz harmonogram

ZA DUŻY NA BAJKI

ZA DUŻY NA BAJKI

Polska/ familijny/ 110 min./ od 7 lat.

W życiu Waldka, wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki, która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki.


zobacz harmonogram
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze