R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Najechała Porsche na powalone drzewa. Jazdę zakończyła w rowie

08-04-2022 14:27 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,028 | Komentarzy: 1

W dniu 04 kwietnia 2022r. o godzinie 21:18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Kościelcu na drodze krajowej 92.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

 Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej ze Straszkowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Porsche wjechał w powalone na jezdni drzewo, które blokowało przejazd w obu kierunkach, następnie uderzył w przystanek autobusowy i wpadł do rowu.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren działań. Odłączono dopływ prądu z akumulatora w samochodzie osobowym. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która odmówiła udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy przez strażaków.

Na miejsce zdarzenia przybył Zespól Ratownictwa Medycznego, któremu podróżująca odmówiła przebadania przez ratowników medycznych. Drzewo blokujące przejazd usunięto z drogi. Uszkodzony przystanek autobusowy wygrodzono taśmą ostrzegawczą. Na miejsce zdarzenia przybył przedstawiciel Gminy Kościelec, któremu zalecono zabezpieczenie uszkodzonego przystanku.

Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 23 minuty. W akcji uczestniczyło 14 strażaków.

Po odjeździe zastępów straży pożarnej na miejscu pozostał patrol Policji, który prowadził swoje czynności.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze