R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Jak kończy się jazda pod znacznym wpływem alkoholu? Doskonały przykład z soboty

12-04-2022 18:37 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,124 | Komentarzy: 6

W dniu 9.04.2022 r przed godz. 5:00 w miejscowości Borysławice Kościelne na drodze K-92 doszło do kolizji drogowej. 22-letni mieszkaniec gm. Grzegorzew, który kierował osobowym Oplem najechał na tył jadącej przed nim Mazdy po czym wjechał do przydrożnego rowu.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

 Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się że kierowca Opla miał przeszło 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowcy Opla zatrzymano prawo jazdy i odpowie za kolizję i oczywiście prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Relacja straży pożarnej

W dniu 09 kwietnia 2022 r. o godzinie 04.53 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzegorzewa.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zabezpieczono i oświetlono teren prowadzonych działań. Trzy osoby uczestniczące w zdarzeniu odmówiły udzielenia im kwalifikowanej pierwszej pomocy przez strażaków. Odłączono dopływ prądu z akumulatorów w obu pojazdach. Działania zakończono. Po odjeździe JOP na miejscu pozostała Policja prowadząca swoje czynności. Działania ratownicze trwały przez 46 minut. W akcji uczestniczyło 12 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze