R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Leżał ranny na chodniku obok skutera. Odmówił badania alkomatem

26-04-2022 08:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,250 | Komentarzy: 3

W dniu 24 kwietnia 2022 r. o godzinie 00:54 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku skutera w miejscowości Koło ul. Poniatowskiego. Zdarzenie zgłosił zastęp z JRG Koło, który wracał z innego zdarzenia.

Foto:Pixabay
R E K L A M A

Dyżurny Stanowiska Kierowania do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Grzegorzewie.

KDR z JRG Koło ustalił, że na chodniku leży mężczyzna w wieku około 40 lat, z ranami głowy. Był przytomny a obok niego znajdował się skuter.  Na miejscu zdarzenia obecna była Policja.   

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren prowadzonych działań. Ratownicy udzielili  Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobie podróżującej skuterem. Odłączono dopływ prądu z akumulatora w skuterze. Poszkodowanego przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przetransportował osobę do szpitala. Na miejscu patrol Policji prowadził własne czynności.

Funkcjonariusze policji wykonywali czynności wobec 36-letniego mieszkańca gm. Kościelca. Z uwagi na fakt, iż mężczyzna odmówił poddania się badaniu alkomatem - pobrano krew do badań. Prowadzimy czynności w kierunku kierowania motorowerem pod wpływem alkoholu. Obecnie czekamy na wyniki badań krwi. 

- Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze