R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Ogromna tragedia na drodze! BMW rozbiło się na drzewie. 19-latek zmarł

02-05-2022 20:52 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 101,746 | Komentarzy: 4

Dwie osoby podróżowały osobowym BMW, które wpadło na drzewo dziś około godziny 19:10 w miejscowości Słupeczka. Jedna osoba poniosła śmierć w wyniku obrażeń.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

Do niebywałej tragedii doszło dziś na terenie gminy Kłodawa, gdzie osobówka wypadła z łuki drogi i uderzyła w drzewo. Zniszczenia samochodu, co widać na zdjęcu -  były ogromne. Aby wydostać kierowcę ze zniszczonego pojazdu - strażacy ponad godzinę wycinali karoserię. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał kierowcę pojazdu. Prawdopodobnie doznał on licznych złamań.

Pasażera z informacji udzielonych przez służby - nie udało się uratować. Był to 19-letni mężczyzna., przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. 25 -latek kierujący pojazdem helikopterem został przetransportowany do szpitala w Łodzi.

Oboje pochodzą z gminy Kłodawa. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśni śledztwo policji prowadzone pod nadzorem prokuratury.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze