R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Dachował w rowie i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko odnaleźli właściciela

6 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 27,118 | Komentarzy: 2

W nocy z soboty na niedzielę lub w niedzielę rano doszło do zdarzenia drogowego przy rondzie zjazdowym na autostradę A2 w miejscowości Police.

Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Gdy policjanci zjawili się na miejscu, okazało się, że przy pojeździe nie ma ani właściciela, ani żadnej innej osoby, która mogłaby brać udział w zdarzeniu. Samochód osobowy leżał pozostawiony na dachu w rowie tuż przy rondzie, z którego zjeżdża się na autostradę. 

Dochodzenie doprowadziło funkcjonariuszy do właściciela pojazdu. Okazało się, że mieszkaniec powiatu tureckiego miał zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie z pewnością za złamanie tego zakazu, dodatkowo policjanci sprawdzają, czy w czasie zdarzenia nie podróżowała z nim żadna osoba a jeśli tak - to czy nie odniosła żadnych obrażeń. 

Jeżeli okazałoby się, że pasażer był obecny i odniósł obrażenia - wtedy do zarzutu o złamaniu zakazu doszedłby ten o spowodowaniu wypadku/kolizji drogowej. Postępowanie trwa nadal. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze