R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Co z Dniami Koła w tym roku?

5 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 20,906 | Komentarzy: 8

Coraz więcej dużych i mniejszych miast rozpoczyna promowanie swoich dużych plenerowych wydarzeń muzycznych, a co z naszym Kołem?

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Liczba pytań naszych czytelników o Dni Koła to stały element dnia pracy naszej redakcji. Zapytaliśmy dlatego u merytorycznego pracownika Urzędu Miejskiego w Kole o to, czy w planach kalendarza wydarzeń roku 2022 jest to duże wydarzenie muzyczne.

W odpowiedzi jaką otrzymaliśmy wynika, że w najbliższym czasie (najbliższe miesiące) Dni Koła 2022 nie są planowane. Jednak co do miesięcy kolejnych, np. wrzesień - nie ma jeszcze ostatecznej decyzji: ani negatywnej ani pozytywnej co do organizacji koncertu.

Warto przypomnieć, że w naszym mieście w tym roku odbędzie się Festiwal Bluesa, więcej tutaj:

Znamy kolejne gwiazdy Koło Bluesa. Sprawdź kto zawita na scenie!

24 i 25 czerwca kolskie błonia będą tętnić życiem! Wszystko za sprawą imprezy znanej w całym regionie. Dziś zaprezentowa...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze