R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Promowane

Tydzień Miodnej Energii w Ferio Konin!

4 dni temu | Źródło: CH Ferio | Wyświetleń artykułu: 591 | Komentarzy: 0

Pszczoła miodna to jeden z najważniejszych owadów, który na Ziemi pojawił się wcześniej niż człowiek. Dlaczego odgrywa tak istotną rolę? Bo zapyla niemalże 80% roślin na Ziemi, dając nam pożywienie i zapewniając równowagę ekologiczną. Od 16 maja zapraszamy do Centrum Handlowego Ferio Konin na Tydzień Miodnej Energii!

Foto:CH Ferio
R E K L A M A

 - Kwietne łąki i bioróżnorodność w miastach to nowy ekologiczny trend, który jest nie tylko modny, ale także bardzo pożyteczny – mówi Henryk Grabowski z Multi, dyrektor CH Ferio Konin. – W poniedziałek, 16 maja w naszym Centrum rozpoczniemy tydzień świadomości ekologicznej, razem z mieszkańcami będziemy uczyć się m.in. o pszczołach. W centrum stanie wystawa edukacyjna na temat życia pszczół, ale nie tylko: dowiemy się z niej o roli owadów w środowisku i ich codziennych zadaniach. W sobotę 21 maja w zamian za zakupy rozdawać będziemy sadzonki roślin miododajnych.  Dla najmłodszych przygotowaliśmy z kolei bezpłatne warsztaty z pszczelarzem!  W klimat pasieki wprowadzą nas przedszkolaki, które podczas konkursu plastycznego dekorować będą ule, a te zostaną wyeksponowane w Ferio Konin. Oddając głos na najładniejszy ul, będzie można wesprzeć konkretną placówkę, która w nagrodę otrzyma sadzonki roślin miododajnych do obsadzenia swoich terenów zielonych.

Centrum handlowe Ferio Konin od lat wspiera inicjatywy proekologiczne w regionie, angażuje się w działania edukacyjne i nieustannie działa na rzecz zmniejszenia śladu węglowego. Dołącz do naszej akcji: przyjdź na Tydzień Miodnej Energii i dowiedz się, jak pomagać owadom i jak one pomagają nam wszystkim!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze