R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2022

19-05-2022 07:45 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 1,475 | Komentarzy: 1

Za nami powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2022, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie. Powiat kolski w kolejnym etapie reprezentować będą uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbiu.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

W czwartek 11 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2022. Do eliminacji przystąpiło po pięć szkół z powiatu kolskiego w dwóch grupach wiekowych. Na początku wszystkich uczestników i gości powitał Pan Mariusz Seńko Zastępca Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, a następnie głos zabrali Pan Piotr Michalak Burmistrz miasta i gminy Kłodawa, mł. insp. Jacek Brzęcki Komendant Powiatowy Policji w Kole oraz Pani Dorota Sylwestrzak Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie. Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie przystąpili do części teoretycznej oraz praktycznej turnieju.

Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwało jury w skład, którego weszli specjaliści z dziedziny ruchu drogowego tj. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kolskiej jednostki oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole i Komisariatu Policji w Kłodawie.

Zwycięzcami Turnieju w grupie wiekowej 10-12 lat, została drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbiu. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Korzeczniku a trzecie ze Szkoły Podstawowej w Chodowie.

W grupie dzieci starszych (13-15 lat) najlepsi byli również zawodnicy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbiu, miejsce drugie zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Barłogach a trzecie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Arkadego Fidlera w Kole.

Zwycięskie drużyny będą reprezentować powiat kolski w finale Turnieju BRD na szczeblu wojewódzkim.

Wszyscy uczestnicy turnieju, którzy stanęli do rywalizacji, otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe i upominki ufundowane przez organizatorów i partnerów turnieju. Specjalne podziękowania kierujemy do władz i pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, którzy gościli w murach swojej placówki wszystkich uczestników turnieju.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia oraz wygranej w eliminacjach wojewódzkich.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze