R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Samsung River Triathlon Series 2. Teraz w jeszcze lepszym stylu

27-05-2022 09:42 | Źródło: Samsung River | Wyświetleń artykułu: 2,418 | Komentarzy: 0

W Polsce kalendarz imprez triathlonowych w sezonie 2022 jest bardzo napięty, ale takich gdzie cały cykl odbywa się na jednej rzece nie znajdziecie nigdzie, tylko Fundacja "Jeszcze więcej sportu" jest Organizatorem Samsung River Triathlon Series , zawodów triathlonowych odbywających się na Warcie. Ten najmłodszy w kraju cykl wyjątkowy jest są nie tylko lokalizację Miast Partnerskich położonych nad rzeką, ale również ludzie którzy biorą w nich udział.

Foto:organizator
R E K L A M A

W nadchodzącym sezonie ścigać się będą najlepsi zawodnicy, którzy zgodzili się zostać naszymi ambasadorami, ale także zobaczyć będzie można i pokibicować osobom, którzy TRI zajmują się amatorsko.  Każdy startujący znajdzie w cyklu Samsung River Triathlon Series coś dla siebie, bez względu na to czy jest to jego pierwszy start, czy kolejny.

W tym sezonie triathlon znad rzeki  będzie gościł, w 6 Miastach Partnerskich, a zawodnicy podobnie jak w ubiegłym roku będą mogli wystartować indywidualnie lub w sztafecie na 2 dystansach :

  • 1/8IM (0,475 km pływanie / 22,5 km jazda na rowerze/ 5,275km bieg), 
  • 1/4 IM (0,95 km pływanie/ 45 km jazda na rowerze / 10,5 km bieg).

Tym samym przypominamy, że do klasyfikacji generalnej i w poszczególnych kategoriach całego cyklu będą wliczane punkty zdobyte przez uczestnika na dystansie 1/8 IM i 1/4IM w czterech najlepszych startach. Zwycięzcami klasyfikacji generalnej i w poszczególnych kategoriach całego cyklu na dystansie 1/8 IM i 1/4 IM zostaną uczestnicy, którzy zdobędą najwyższą sumę punktów.

2. sezon Samsung River Triathlon Series składa się z 6 imprez:

  • Gorzów 5 czerwca
  • Gmina Wronki 19 czerwca
  • Konin. Tu płynie energia 3 lipca
  • Miasto Koło 24 lipca
  • Gmina Międzychód 14 sierpnia 
  • Uniejów Uzdrowisko Termalne 28 sierpnia 


Przed Nami już za 10 dni inauguracja sezonu, która, odbędzie się w nowej lokalizacji w Gorzowie Wlkp., gdzie możemy zdradzić że startuje najwięcej sztafet. Nowe miejsce wiąże się także z nowymi rozwiązaniami, które zaproponujemy naszym startującym. Jedną z nich będzie podwójny pakiet, który będzie obowiązywał w całym cyklu. To wszystko za sprawą naszych Sponsorów, którzy są fundatorami pakietu startowego ( do odbioru w Biurze Zawodów) oraz pakietu regeneracyjnego ( do odbioru w Strefie Mety). W Gorzowie pojawi się także strefa chillout gdzie nie tylko odbędzie się dekoracja zawodników, ale także startujący będą mogli zjeść, napić się, odpocząć, zrelaksować na masażu czy  wypić wyśmienitą kawę od firmy Geberit serwowaną ze znanego już z ubiegłego roku tria Firmy prezentującego najnowocześniejsze rozwiązania sanitarne, strefa będzie w każdej miejscowości inna.

W nadchodzącym sezonie będziemy mogli podziwiać na naszych trasach najnowsze samochody, a to za sprawą naszych partnerów motoryzacyjnych.  

Nowością tego sezonu są Ogólnopolskie Mistrzostwa Funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej oczywiście te zawody odbędą się we Wronkach na dystansie 1/8IM indywidualnie i w sztafecie we współpracy z Zakład Karny we Wronkach . Na start w Kole ponownie mogą też liczyć osoby posiadające dyplom inżyniera w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Inżynierów.  W mieście naszego Sponsora tytularnego  Samsung Electronics Poland Manufacturing odbędzie się także bieg dla pracowników Firmy na dystansie 3 km oraz świętować będziemy 1.urodziny. W Kole natomiast swoje już 60 urodziny będzie obchodziła Firma Geberit, natomiast Saint-Gobain też przygotował atrakcje. Zaufało nam w tym sezonie wielu nowych Partnerów, zostaliśmy także objęci takimi Patronatami, jak: Powiat Międzychodzki , Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Powiat Szamotulski. 

Mamy 7. Wspaniałych, utytułowanych ambasadorów, z którymi będzie można rywalizować w trakcie cyklu. 

Także z całą pewnością będzie się działo. Jednak jako Organizatorzy nie chcemy Wam wszystkiego zdradzić, ponieważ wtedy nie będzie niespodzianek, a chcemy przede wszystkim żebyście wspólnie z nami fantastycznie się bawili. Przypominamy, że Samsung River Triathlon Series to stary triathlon znad rzeki ale w naszym wykonaniu w nowym, a w tym sezonie lepszym stylu. Sponsor Tytularny Samsung Electronics Poland Manufacturing ufundowała wysokiej klasy nagrody, które przed danym etapem będą prezentowane w portalach społecznościowych.

Zapisy nadal trwają rivertriathlon.pl/rejestracja, a zapisu można także dokonać w Biurze Zawodów zarówno w sobotę, jak i w niedzielę przed samym startem. Zachęcamy jednak, żeby nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę, zapraszamy w imieniu Miast Partnerskich: Gorzów: Gmina Wronki; Konin. Tu płynie energia: Miasto Koło ;Gmina Międzychód; Uniejów Uzdrowisko Termalne oraz głównych sponsorów  Samsung Electronics Poland Manufacturing, Geberit , Saint-Gobain do odwiedzenia wraz z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi wcześniej. 

Jeżeli jeszcze cały czas zastanawiacie się czy WARTO wystartować, to z nami #WARTOspróbować. Do zobaczenia na starcie. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze