R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Powiat podpisał projekt na przebudowę ul. Broniewskiego. Powstanie mini rondo

25 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,159 | Komentarzy: 3

W dniu wczorajszym Powiat Kolski podpisał umowę z firmą MS Biuro Projektowe Michał Sroka z siedziba w Gnieźnie na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą „Przebudowa ulicy Broniewskiego na odcinku od ulicy 20-go Stycznia do ulicy Toruńskiej w Kole”.

Foto:Google Street View
R E K L A M A

Zgodnie z założeniami budżetu powiatu kolskiego w tym roku zaplanowano do realizacji wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę ul. Broniewskiego. W dniu wczorajszym podpisano umowę, której termin realizacji ustalony został na dzień 20 grudnia 2022 roku, a wartość umowy to 66.420,00 zł.

Zgodnie ze wstępnymi założeniami na planowanym do przebudowy odcinku powstać ma mini rondo. W koncepcji zaplanowano także parkingi po dwóch stronach ulicy, zatoczkę KISS & RIDE (pocałuj i jedź), która zostanie umiejscowiona na wysokości Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole z przeznaczeniem dla rodziców odwożących dzieci do szkoły.

Inwestycja będzie finansowana ze środków Powiatu Kolskiego i Gminy Miejskiej Koło.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze