R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelecki Rodzinny Rajd Rowerowy

24 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,316 | Komentarzy: 0

Rodzinny Rajd Rowerowy na stałe wpisany jest w harmonogram imprez sportowych w gminie Kościelec. Po pandemicznej przerwie miłośnicy dwóch kółek znów wyruszyli na trasę.

Foto:

W tym roku do rajdu zgłosiło się dwadzieścioro pięcioro uczestników. Po krótkiej odprawie rowerzyści wyruszyli na szlak, który miał biec między innymi przez piękną pradolinę Warty. Niestety nie odbyło się bez przygód. Po przejechaniu kilku kilometrów turystów zaskoczył deszcz i kierownik rajdu zdecydował o korekcie trasy. Uczestnicy schronili się w gościnnych progach jednostki OSP Trzęśniew. Na szczęście deszcz był przelotny i po krótkiej przerwie grupa popedałowała dalej. Tradycyjnie na metę wyznaczono Dom Ludowy  w Dąbrowicach Częściowych, gdzie sołtys pan Stanisław Łopata wraz z radą sołecką przygotowali ognisko i poczęstunek. W założeniu rajd nie ma charakteru rywalizacji, wszyscy byli zwycięzcami i dlatego dla każdego uczestnika rajdu wójt gminy przewidział drobny upominek. Rowerzyści żegnając się obiecywali sobie, że spotkają się za rok.

Dostępny jest materiał filmowy z rajdu. Można go obejrzeć klikając na link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1658,koscielecki-rodzinny-rajd-rowerowy.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze