Zachmurzenie -2.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Kościelecki Rodzinny Rajd Rowerowy

Kościelecki Rodzinny Rajd Rowerowy

Autor: UG Kościelec 08 Czerwiec 2022
Kościelecki Rodzinny Rajd Rowerowy
©
Komentarzy: 0 Czytano:
2,045 razy |

Rodzinny Rajd Rowerowy na stałe wpisany jest w harmonogram imprez sportowych w gminie Kościelec. Po pandemicznej przerwie miłośnicy dwóch kółek znów wyruszyli na trasę.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,045 razy
Udostępnij

W tym roku do rajdu zgłosiło się dwadzieścioro pięcioro uczestników. Po krótkiej odprawie rowerzyści wyruszyli na szlak, który miał biec między innymi przez piękną pradolinę Warty. Niestety nie odbyło się bez przygód. Po przejechaniu kilku kilometrów turystów zaskoczył deszcz i kierownik rajdu zdecydował o korekcie trasy. Uczestnicy schronili się w gościnnych progach jednostki OSP Trzęśniew. Na szczęście deszcz był przelotny i po krótkiej przerwie grupa popedałowała dalej. Tradycyjnie na metę wyznaczono Dom Ludowy  w Dąbrowicach Częściowych, gdzie sołtys pan Stanisław Łopata wraz z radą sołecką przygotowali ognisko i poczęstunek. W założeniu rajd nie ma charakteru rywalizacji, wszyscy byli zwycięzcami i dlatego dla każdego uczestnika rajdu wójt gminy przewidział drobny upominek. Rowerzyści żegnając się obiecywali sobie, że spotkają się za rok.

Dostępny jest materiał filmowy z rajdu. Można go obejrzeć klikając na link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1658,koscielecki-rodzinny-rajd-rowerowy.html

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 832 1