Zamglenie -1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Festyn rodzinny przy szkole we Wrzącej Wielkiej

Festyn rodzinny przy szkole we Wrzącej Wielkiej

Autor: Czytelnik 13 Czerwiec 2022
Festyn rodzinny przy szkole we Wrzącej Wielkiej
© SP Wrząca Wielka
Komentarzy: 0 Czytano:
4,064 razy |

10.06.2022 r na placu przy Przedszkolu Publicznym we Wrzącej Wielkiej zorganizowano długo wyczekiwany Festyn Rodzinny. Wszystkich zgromadzonych zastała niezbyt sprzyjająca pogoda i deszczowe chmury.

R E K L A M A
0
Czytano:
4,064 razy
Udostępnij

Na szczęście zarówno rodziców, pracowników przedszkola jak i przede wszystkim dzieci nie opuszczał dobry nastrój i pozytywne myślenie. Pani Dyrektor Katarzyna Szumna witając wszystkich Festynowiczów, zmotywowała uczestników spotkania, aby „zdmuchnęli ciemne chmury” i…. przy wspólnym wysiłku o dziwo się udało! 

Z każdą chwilą i uśmiechem naszych gości niebo robiło się coraz bardziej słoneczne. Już nic nie stało na przeszkodzie świetnej zabawie. A atrakcji było wiele. Swoją obecnością zaszczycili nas na Festynie włodarze Gminy Koło: Pan Mariusz Rybczyński – Wójt Gminy Koło, p. Władysław Włodarczyk – Przewodniczący Rady Gminy Koło, Pani Michalina Kujawa – Kierownik CUW Gminy Koło i Pani Arleta Lewandowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej.

Na otwarcie Festynu wystąpiły dzieci ze wszystkich grup wiekowych ze specjalnie przygotowaną częścią artystyczną. Nasi milusińscy tańcem i piosenką złożyli najlepsze życzenia swoim Rodzicom z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały przy tym swoje umiejętności wokalne i taneczne. Piosenki były pełne serdeczności, a tańce niezwykle energetyzujące – jak to na Festyn przystało. Potem plac przy przedszkolu zamienił się w miejsce gier i zabaw. Stanęły tam trzy ogromne dmuchańce, do których ustawiały się kolejki najmłodszych.

Dużą popularnością cieszyła się Loteria Fantowa, niezwykle bogata w rozmaite fanty, które pozyskaliśmy dzięki uprzejmości licznych sponsorów, firm, instytucji i osób prywatnych.Wyznaczone osoby malowały twarze, zwijały kreatywne balkoniki, zaplatały kolorowe warkocze. Atrakcją były pluszowe maskotki Minionka i uwielbianych przez dzieci bohaterów „Psiego Patrolu” – Skay i Chessa. Wszyscy chętni mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie. Miejscem , w którym uczestnicy Festynu robili pamiątkowe zdjęcia była również fotobudka „Festynowy Autobus”

Po pierwszych wrażeniach przyszedł czas na chwilę odpoczynku i nabrania sił przy kiełbasce i karkówce prosto z grilla. Uczestnicy spotkania częstować się mogli kawą i herbatę, słodkim ciasteczkiem, a także wyrobami mleczarskimi, pozyskanymi dzięki uprzejmości OSM Koło. Zebrani mogli także zakupić gofry i lody. Wszystkich Festynowiczów nie zawiodła Ochotnicza Straż Pożarna ze Wrzącej Wielkiej. Wóz OSP Wrząca Wielka był dostępny dla najmłodszych, którzy chętnie wchodzili do środka, mając z tego ogromną frajdę! Druhowie pokazali dzieciom nie tylko wóz, ale także sprzęt gaśniczy Na Festynie były także sportowe gry takie jak przeciąganie liny, skoki w workach, wyścigi z piłką, wyścigi z piłeczką, taniec gorących krzeseł i wiele innych, w których brały udział dzieci i rodzice. Była to świetna okazja nie tylko do rywalizacji, ale przede wszystkim do integracji wszystkich uczestników Festynu. Dzień upłynął wszystkim uczestnikom spotkania w miłej atmosferze, przy skocznej muzyce i w wesołych nastrojach. Było słonecznie, słodko i przede wszystkim bardzo rodzinnie. 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 825 1