(8)
Zamglenie -1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Konferencja prasowa Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer

Konferencja prasowa Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer

Autor: Wood-Mizer Koło 16 Czerwiec 2022
Konferencja prasowa Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer
© Wood-Mizer
Komentarzy: 8 Czytano:
22,264 razy |

14 czerwca 2022 na terenie firmy odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy i reporterów z naszego regionu mająca na celu zaprezentowanie planów rozbudowy firmy szerszemu gronu odbiorców.

R E K L A M A
8
Czytano:
22,264 razy
Udostępnij

Główną część konferencji poprzedził obchód po hali produkcyjnej, podczas którego dziennikarze z dużym zainteresowaniem przyglądali się procesowi produkcji maszyn Wood-Mizer. Skala produkcji, nowoczesny park maszynowy i ilość zamówień zrobiły duże wrażenie.

- relacjonuje Wood-Mizer

Prezentacje prowadzone przez Prezesa Wood-Mizer pana Roberta Bagińskiego i Pełnomocnika Prezesa ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi panią Justynę Głowacką stanowiły meritum konferencji, podczas których goście mieli okazję dowiedzieć się w jakim celu powstaje nowa hala, obejrzeć jej wizualizacje oraz zapoznać się z ofertą pracy, jaką Wood-Mizer kieruje do mieszkańców miasta i okolic.

Konferencja prasowa, zorganizowana z dużą starannością i dbałością o szczegóły, to krok ku budowaniu jeszcze lepszych relacji ze społecznością lokalną. Ostatnia część konferencji poświęcona była pytaniom, które dziennikarze mogli zadawać prowadzącym spotkanie. Uczestnicy pytali o warunki pracy w firmie, pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin, dalsze możliwości rozbudowy zakładu, itp. Na wszystkie pytania udzielono odpowiedzi, a ponadto zaproszeni goście otrzymali pakiet informacji i zdjęć o firmie, które mogą wykorzystywać w swoich artykułach. Na konferencji nie zabrakło słodyczy i pokrzepiającej kawy. Każdy z gości otrzymał symboliczny upominek od firmy.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (8)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Tony Montana · 18 Czerwiec 2022
Wybudowali parkingi , które są puste a pracownicy parkują na chodnikach, bo bliżej do bramy .
Ala · 17 Czerwiec 2022
Europa Ojczyzn czy scentralizowane superpaństwo?
Jan · 17 Czerwiec 2022
Artykuł nie mówi nic konkretnego. Tyle tylko, że było takie spotkanie. Ważniejsze konkrety czyli warunki pracy, zaplecze socjalne, kiedy ruszy nowa hala itp. Dziennikarz się dowiedział, ale my już nie. Konferencja była zorganizowana dla dziennikarzy po to, żeby oni przekazali istotne informacje mieszkańcom. No cóż.... Może jeszcze jakiś konkretny artykuł w temacie się pojawi.
Gość · 17 Czerwiec 2022
W Warszawie nikt by nie poszedł.. oczywiście że nie, bo po pierwsze zarobki są tam wyższe ( ale wykształcenie też jest wymagane wyższe, i to konkretne a nie tylko żeby być i zaliczyć) po drugie, koszty życia w Warszawie są wyższe niż w kole. W okolicach koła jednak przeważają ludzie z wykształceniem zawodowym albo średnim z maturą na granicy zdawalnosci. Ale też wytrzymali fizycznie przyzwyczajeni do pracy fizycznej a nie przyklejeni do smartfona tak jak w wawie. Teoretycznie każde dodatkowe miejsce pracy, tym bardziej w większych fabrykach. Im więcej miejsc pracy tym trzeba więcej płacić żeby zatrzymać pracownika.
Czytelnik · 18 Czerwiec 2022
Jak doszedłeś do tej "granicy zdawalności matury" w okolicach Koła? Skąd takie wnioski?
Zuza · 16 Czerwiec 2022
w Kole ,tania siła robocza, w Warszawie za te stawki nikt by nie poszedł
Z.... · 16 Czerwiec 2022
Robert, tylko nie pchają się do polityki. Stracisz to co do tej pory osiągnołeś.
Eleonora · 30 Czerwiec 2022
Szczególnie "osiągnołeś".
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 825 1