R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Konferencja prasowa Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer

16 dni temu | Źródło: Wood-Mizer Koło | Wyświetleń artykułu: 20,807 | Komentarzy: 8

14 czerwca 2022 na terenie firmy odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy i reporterów z naszego regionu mająca na celu zaprezentowanie planów rozbudowy firmy szerszemu gronu odbiorców.

Foto:Wood-Mizer
R E K L A M A

Główną część konferencji poprzedził obchód po hali produkcyjnej, podczas którego dziennikarze z dużym zainteresowaniem przyglądali się procesowi produkcji maszyn Wood-Mizer. Skala produkcji, nowoczesny park maszynowy i ilość zamówień zrobiły duże wrażenie.

- relacjonuje Wood-Mizer

Prezentacje prowadzone przez Prezesa Wood-Mizer pana Roberta Bagińskiego i Pełnomocnika Prezesa ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi panią Justynę Głowacką stanowiły meritum konferencji, podczas których goście mieli okazję dowiedzieć się w jakim celu powstaje nowa hala, obejrzeć jej wizualizacje oraz zapoznać się z ofertą pracy, jaką Wood-Mizer kieruje do mieszkańców miasta i okolic.

Konferencja prasowa, zorganizowana z dużą starannością i dbałością o szczegóły, to krok ku budowaniu jeszcze lepszych relacji ze społecznością lokalną. Ostatnia część konferencji poświęcona była pytaniom, które dziennikarze mogli zadawać prowadzącym spotkanie. Uczestnicy pytali o warunki pracy w firmie, pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin, dalsze możliwości rozbudowy zakładu, itp. Na wszystkie pytania udzielono odpowiedzi, a ponadto zaproszeni goście otrzymali pakiet informacji i zdjęć o firmie, które mogą wykorzystywać w swoich artykułach. Na konferencji nie zabrakło słodyczy i pokrzepiającej kawy. Każdy z gości otrzymał symboliczny upominek od firmy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze