Bezchmurnie 8.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Autor: 15 tygodnie temu
Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]
© pixelbay.com
Komentarzy: 0 Czytano:
5,605 razy |
Sprawdź co kino w Kole przygotowało dla swoich widzów na najbliższy czas. Poniżej prezentujemy tytułu, które znalazły się w repertuarze kina.
R E K L A M A
0
Czytano:
5,605 razy
Udostępnij
2D dubbing/USA/ animowany,przygodowy,  familijny/ 100 min./ od 6 lat Młody pilot testowy zostaje bohaterem w kosmosie i dzięki temu dostaje swoją własną zabawkę - Buzza.Film wytwórni Disney i Pixar
RPA/ animowany, familijny/ 103 min./ od 6 lat Oceaniczna komedia familijna o morskich ssakach, których odwaga i dzielne wyczyny sprawiają, że niejednemu żarłaczowi szczęki opadają z wrażania.
  USA / przygodowy, science-fiction / 146 min./ od 13 lat/. 2D dubbing Akcja rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.  
2D dubbing / napisy/ USA / przygodowy, science-fiction / 146 min./ od 13 lat.  Akcja rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.  
Belgia, Francja/  thriller / 102 min./ od 13 lat. Judith prowadzi podwójne życie przemieszczając się między Szwajcarią a Francją. W Szwajcarii mieszka z Abdelem, z którym wychowuje córkę; we Francji jest związana z Melvilem, z którym ma dwóch starszych synów. Stopniowo krucha równowaga oparta na tajemnicach, kłamstwach i ciągłych podróżach zaczyna niebezpiecznie wymykać się spod kontroli.  
USA/  akcja / 131 min./ od 13 lat. Wyst:Tom Cruise, Val Kilmer Sequel filmu Top Gun z 1986 roku. Opowiada o szkole lotniczej Top Gun w Stanach Zjednoczonych oraz o życiowych i zawodowych zmaganiach pilotów marynarki wojennej.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
14 godziny temu 22,362
R E K L A M A