R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Premier podtrzymuje obietnicę sfinansowania obwodnicy północnej miasta Koła [ZDJĘCIA]

25-06-2022 17:02 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl, PAP | Wyświetleń artykułu: 29,417 | Komentarzy: 42

Jesteśmy partią, która dba o ojczyznę, o rodzinę, o patriotyzm i o tradycję. Na tym chcemy opierać nasze działania i myślę, że na tym chcą opierać działania także wszyscy Polacy - powiedział w sobotę w Kole premier Mateusz Morawiecki.

R E K L A M A

W sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, chwilę po godzinie 15:00 rozpoczęło się dziś spotanie Premiera RP Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami powiatu. Choć upał doskwierał wszystkim, to i tak wielu zdecydowało się udać na drugie w historii miasta spotkanie z Premierem. Wśród widowni pojawili się, m.in. członek Rady Ministrów Zbigniew Hoffmann, Poseł RP Leszek Galemba, Poseł Zbigniew Dolata, Poseł Ryszard Bartosik, Wojewóda Wielkopolski Michał Zieliński, Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, Starosta Kolski Robert Kropidłowski, radni powiatowi i miejscy, przedstawiciele jednostek OSP, KWG.

Premier przypomniał, że w naszym mieście nie jest pierwszy raz.

"Rzeczywiście z panem starostą z panami posłami rozmawialiśmy wiele razy o potrzebach powiatu kolskiego i waszego miasta, powiatów ościennych. I muszę powiedzieć, że bardzo cieszę się, że ta ziemia, taka gospodarna, pięknie zagospodarowana rozwija się coraz lepiej, że to, co było zmorą lat poprzednich - wysokie bezrobocie, wyjazdy za chlebem, że dzisiaj to już przechodzi do przeszłości"

- powiedział premier Morawiecki.
 

Zanim jednak do głosu doszedł sam Premier RP, przywitał go oficjalnie Starosta Kolski Robert Kropidłowski, który podkreślał inwestycje zrealizowane dzięki środkom rządowym, ale i przypomniał o inwestycji jaką chciałby powiat zrealizować - północna obwodnica miasta Koła. Wspomniał, że na ukończeniu jest etap projektowy.

W swoim przemówieniu Mateusz Morawiecki podtrzymał swoją obietnicę, że rząd sfinansuje w/w inwestycję, wskazał Staroście, aby po zakończonym etapie dokumentacyjnym poinformował go o tym.

Całość spotkania wraz z pytaniami od widowni zobaczycie w poniższej transmisji, którą realizował nasz portal.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (42) Pokaż komentarze