(42)
Bezchmurnie 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Premier podtrzymuje obietnicę sfinansowania obwodnicy północnej miasta Koła [ZDJĘCIA]

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl, PAP 25 Czerwiec 2022 przeczytasz w ok. 2 min.
Premier podtrzymuje obietnicę sfinansowania obwodnicy północnej miasta Koła [ZDJĘCIA]
© redakcja e-kolo.pl
(42) | Czytano:
31,477 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Jesteśmy partią, która dba o ojczyznę, o rodzinę, o patriotyzm i o tradycję. Na tym chcemy opierać nasze działania i myślę, że na tym chcą opierać działania także wszyscy Polacy - powiedział w sobotę w Kole premier Mateusz Morawiecki.

R E K L A M A
42
Czytano:
31,477 razy
Udostępnij

W sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, chwilę po godzinie 15:00 rozpoczęło się dziś spotanie Premiera RP Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami powiatu. Choć upał doskwierał wszystkim, to i tak wielu zdecydowało się udać na drugie w historii miasta spotkanie z Premierem. Wśród widowni pojawili się, m.in. członek Rady Ministrów Zbigniew Hoffmann, Poseł RP Leszek Galemba, Poseł Zbigniew Dolata, Poseł Ryszard Bartosik, Wojewóda Wielkopolski Michał Zieliński, Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, Starosta Kolski Robert Kropidłowski, radni powiatowi i miejscy, przedstawiciele jednostek OSP, KWG.

Premier przypomniał, że w naszym mieście nie jest pierwszy raz.

"Rzeczywiście z panem starostą z panami posłami rozmawialiśmy wiele razy o potrzebach powiatu kolskiego i waszego miasta, powiatów ościennych. I muszę powiedzieć, że bardzo cieszę się, że ta ziemia, taka gospodarna, pięknie zagospodarowana rozwija się coraz lepiej, że to, co było zmorą lat poprzednich - wysokie bezrobocie, wyjazdy za chlebem, że dzisiaj to już przechodzi do przeszłości"

- powiedział premier Morawiecki.
 

Zanim jednak do głosu doszedł sam Premier RP, przywitał go oficjalnie Starosta Kolski Robert Kropidłowski, który podkreślał inwestycje zrealizowane dzięki środkom rządowym, ale i przypomniał o inwestycji jaką chciałby powiat zrealizować - północna obwodnica miasta Koła. Wspomniał, że na ukończeniu jest etap projektowy.

W swoim przemówieniu Mateusz Morawiecki podtrzymał swoją obietnicę, że rząd sfinansuje w/w inwestycję, wskazał Staroście, aby po zakończonym etapie dokumentacyjnym poinformował go o tym.

Całość spotkania wraz z pytaniami od widowni zobaczycie w poniższej transmisji, którą realizował nasz portal.

GALERIA ZDJĘĆ
GALERIA ZDJĘĆ


Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (42)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
***** *** · 26 Czerwiec 2022
Co tam piasecki i sobolewski robią? Zapisali się do pisu?
ted · 01 Lipiec 2022
Pinokio kłamczuch było w kole około 24000 mieszkańców teraz poniżej 20000 ,druga sprawa pis -spotkania w zamkniętych halach inne ugrupowania otwarte dla wszystkich .dowód spotkanie kaczora .mateuszka kłamczuszka no i policja z gazem
Do real · 29 Czerwiec 2022
Właśnie tak jak mówisz, jak nie pasuje to niech jadą... I pojechali na zachód lekarze, budowlańcy i zwykli ludzie... Dlatego nie ma w Polsce bezrobocia bo setki tysięcy siedzi na zachodzie. A u nas brakuje lekarzy, pielęgniarek, budowlańców, fachowców itp. pogadaj z kimś kto ma jakąś sensowną firmę jak ciężko znaleźć jakichś fachowców czy kogoś w ogóle pracowitego. Wszystko wyjechało za Tuska na zachód i za PiSu nie mają nawet zamiaru wracać.
Za Peło · 29 Czerwiec 2022
Za Peło było źle bo Morawiecki był doradcą Tuska
Węgiel · 29 Czerwiec 2022
Dlaczego PiS, który cały czas starszyl Putinem i zła Rosją itp właśnie od Rosji kupował cały węgiel? Jak wiem że mój sąsiad to .UJ, złodziej i patola to nie idę na drugi dzień robić z nim interesów. Jak wiem, że w jednym sklepie oszukują np na cenach to idę do innego sklepu.
Polak · 29 Czerwiec 2022
Bo PO pomysł to zamykać kopalnie. Zrozumcie PO zamyka kopalnie !!!!!!!! To główny punkt programu wyborczego PO
Emerytury · 29 Czerwiec 2022
Pobierający emerytury niższe niż minimalne nie dostają 13 i 14, ani rewaloryzacji kwotowej.. czyli są w czarnej d... To że ktoś ma taka emeryture jaka sobie wypracował.. przecież PiS jest właśnie od pomagania najbiedniejszym. A wysokie rewaloryzację nie są zasługą PiSu tylko zapisów w ustawie która jasno mówi, że emerytury należy podnosić o inflację i parę innych jeszcze parametrów. W skrócie ustawa mówi, jeżeli jest mała inflacja i produkty nie drożeją to dajemy małą rewaloryzację, jeśli inflacja jest wysoka i produkty szybko drożeją, należy emerytom podnieść emerytury tak żeby za każdym razem było ich stać na tyle samo produktów. Czyli za PiSu jest wysoka inflacja więc i emerytury też rosną. Ale wciąż za minimalną emeryturę można mniej więcej kupić tyle samo towaru co 10-15 lat temu za minimalną. (Nie licząc węgla, bo podwyżki to nie wina PiSu, przynajmniej nie bezpośrednio)
Gość · 29 Czerwiec 2022
Gdzie jest wrak smoleński?
Kolak · 29 Czerwiec 2022
No właśnie panie Tusk gdzie wrak. Obejmował się rudy z Putinem i śmiali się obaj z Polaków.
Noi · 28 Czerwiec 2022
Jak twierdzą niektórzy, że jest demokracja, to mam pytanie do Pani Ryszardy. Wpuścili Panią na to tzw. spotkanie???
real · 28 Czerwiec 2022
Powiem tak,Ci co tak plują na Polskę,na polski Rząd ,na miasto Koło to juz dawno powinni zmienić sobie miejsce zamieszkania na Niemcy lub Rosję . PO co sie tak bardzo męczycie i poświęcacie. Nam też bez Was będzie sie lepiej żyło. Po co nam w kraju tacy malkontenci.W Polsce jest demokracja a skoro Tobie to nie odpowiada zmień kraj
Polak · 27 Czerwiec 2022
Monico. Nie jestem z PiSu tylko nie mogę patrzeć na PO i Tuska. A Putina nie łącz z PiSem tylko właśnie z Tuskiem to oni obściskiwali się i wyśmiewali Nas Polaków.
Art · 28 Czerwiec 2022
Ty nie jesteś żaden polak, tylko Wolak - wyznawca kaczora i pedofili w śmiesznych sukienkach
Monica · 27 Czerwiec 2022
nie odpisujcie i lekceważcie wpisy "polaka" bo ten idiota robi to za kasę i chodzi na smyczy pisu i putina.
Art · 27 Czerwiec 2022
Tępa propaganda. W Korei Północnej mogą się uczyć
Polak · 27 Czerwiec 2022
ej nie, Opozycja już się nauczyła. Nauczyciel Putin uczył swego ucznia Tuska jak kręcić ludźmi i to faktycznie KIEDYŚ się Tuskowi udawało. Dziś już mądrych Polaków nie okłamie i nie oszuka.
greg · 27 Czerwiec 2022
czy kaczor jest LGBT? gościu bez żony i rodziny dziwne nie?
he he he · 27 Czerwiec 2022
Greg podał nowe znaczenie LGBT. To tego Cię nauczył Trzaskowski? Jesli tak to współczuję, he he he
Do m · 27 Czerwiec 2022
Chłopie, emeryt Tusk ma 30 tys z ZUS, on nie zdechnie a jest przedstawicielem emerytów. Najpierw zastanów się a potem pisz
Judex bronisz szkopa · 27 Czerwiec 2022
Człowieku pisz o Tusku o jego durnych pomysłach, kłamstwach, zarzynaniu ludzi, wyzysku pracowników. Co Tusk dobrego zrobił dla Polaków? Orliki??????????????? Jeden to koszt około 400 tys PLN a takie Dąbie dotało od Jarka 12 MLN PLN czyli około 30 takich Orlików.
Judex · 27 Czerwiec 2022
Kto ile płacił składek do z ZUZ to taka ma emeryturę .Kaczyński pierdząc w stołek w pisie też ma 30.000 emerytury ale o tym się nie mówi.
m · 26 Czerwiec 2022
Do hehe baranie To sa dane ZUS Ale co ty pis...... Mozesz wiedziec Pewnie ze maja lepiej Tona ekogroszku prawie 3 tys Połowa emerytów niedługo z głodu zdechnie ale co tam lepiej maja bo im ochłapy rzucą 13 i 14
Polak · 26 Czerwiec 2022
Ważne że Tusk ma 30tys PLN emerytury i pluje Polakom w twarz. I są tacy co lubią jego ślinę
kok · 26 Czerwiec 2022
ten pierwszy sikawkowy emeryt wszed by pierwszy w cztery litery temu klamczuchowi brawo panie burmistrzu ze nie byl pan na tey zenadzie
m · 26 Czerwiec 2022
Za rządów PiS 2015-2021 liczba osób, które otrzymywały z ZUS emeryturę niższa od minimalnej tzw. emeryturę głodową, zwiększyła się aż o 261.3 tys i na koniec 2021 wynosiła 337.6 tys osób
he he he · 26 Czerwiec 2022
NIe rozsiewjan propagandy jak Putin Emeryci i tak mają lepiej niż za PO, prawda której nie zmienisz
***** *** · 26 Czerwiec 2022
Co tam piasecki i sobolewski robią? Zapisali się do pisu?
Kolanin · 26 Czerwiec 2022
WSZYSCY RAZEM KRZYCZYMY PIA-SE-CKI , SO-BOLE-WSKI ! PIA-SE-CKI , SO-BOLE-WSKI ! WY-BO RY , WY-BO-RY !
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 26 Czerwiec 2022
JESTEM OSOBA BEZPARTYJNA ALE JAK PATRZE NA TE PISOWSKIE SPEDY TO NIE WIEM CZY SIE SMIAC CZY PLAKAC BANDA DOROBKIEWICZOW OSZUSTOW I KLAMCZUCHOW TANIE SPIEW I HARMOSZKA W TLE ZA ZADNEJ PARTII W TYM KRAJU NIE BYLO TAKIEGO KUMOTERSTWA KORUPCJI I GANGSTERKI PANIE MORAWIECKI KUPILISCIE SOBIE KLUCZOWE RESORTY CZYLI WOJSKO I POLICJE POLICJA ZAWSZE LAMALA PRAWO ALE OBECNIE TO JUZ JEST MUNDUROWY GANG PANIE GALEMBA PAN MASZ W CZTERECH LITERACH DOBRO MIESZKANCOW ROZLICZ SIE Z NABYTYCH NIERUCHOMOSCI MALOWANEGO KOMINA W CIEPLIKU CZY TEZ BIERZESZ HARACZ OD PANA JOZEFA WILKA Z GARNCARSKIEJ 33? WSZYSCY WIEDZA O TEJ MELINIE I CO DRUGI KORZYSTA Z JEJ FINANSOW /WLADZA SAMORZADOWA POLICJA PROKURATURA I SAD PANIE GALEMBA NIE PRZYWOZ ZE WSI KLAKIEROW ZAPROS NA SPOTKANIE JOZKA WILKA ON NAPEWNO DA CEGIELKE NA BUDOWE OBWODNICY ON MA Z CZEGO WY NIE PANIE KROPIDLOWSKI JAK MOZNA TAK NISKO UPASC ? ZA ILE ? ZAMIAST WSPOLPRACOWAC Z BURMISTRZEM DLA.DOBRA SPOLECZENSTWA KONTRUJESZ GO W KAZDYCH IWESTYCJACH WCZORAJ ZEBYS MOGL TO BYS PANU MORAWIECKIEMU WSZEDL W KIESZEN SPRZEDAZ KAZDEGO DLA WLASNEGO DOBRA TAK ZNISZCZYLES OBLIZAJKA PANI RADNA MUSUALEK JAK TY MOZESZ BYC OBIEKTYWNA KIEDY WSZELKIMI SPOSOBAMI PROBUJESZ ZAISTNIEC MOZE SNI SIE TOBIE WARSZAWA I FUNKCJA W RZADZIE? MASZ DUZE SZANSE W TEJ PARTI IM MNIEJSZA WIEDZA TYM WYZSZE STANOWISKO TA PARTA NIE UZNAJE LUDZI MADRYCH POSIADAJACYCH WIEDZE KONCZCIE TE SPEDY W DUZYM MIESCIE TO PAN MORAWIECKI NIE ZDAZYL BY UCIEKAC WARSZAWA ZAGRALA BY MU NA HARMOSZCE
Mieszkaniec · 28 Czerwiec 2022
Kobieto co Ty sobą reprezentujesz ???? Znam Ciebie od podstawówki. Zmień lekarza.
Waslaw · 26 Czerwiec 2022
... to, co było zmorą lat poprzednich - wysokie bezrobocie, wyjazdy za chlebem, że dzisiaj to już przechodzi do przeszłości.... A to ciekawe, bo ostatnio czytaliśmy, że w Kole jest mniej niż 20 tys mieszkańców. To jak to jest???
Zuza · 25 Czerwiec 2022
jak zwykle przyjechał z asystą ,tymi co wiedzą na widowni w pierwszych rzędach, ani jednej twardy z Koła, co za żenada.
Zibi · 25 Czerwiec 2022
To jest jakiś żart. Żenada
alina · 25 Czerwiec 2022
i co z tego skoro Koło wygląda jak dziura z zabita dechami gdzie psy ...mi szczekają
Jacek · 25 Czerwiec 2022
Żenada…kiedyś krzyczeli Edward , Edward , ale tamten chociaż dużo dobrego zrobił…..ciekawe kiedy było losowanie pytań żeby pytający zdążyli się na pamięć nauczyć ….wstyd za obecnych …niektórzy niby inteligentni a jednak taliban
Ja · 25 Czerwiec 2022
Ładna pogoda a oni na sali
Mariusz · 25 Czerwiec 2022
Frekwencja cieniutka. Poza oficjelami i zespołem ludowym parunastu pisowskich klakierów słuchających bajek pinokia. Większość mieszkańców to olała,jest nadzieja.
Zok · 25 Czerwiec 2022
Klamczuch w kole wstyd dla miasta a ten powiatowy glowny emeryt to po palcu wszedl by mu w cztery litery
Mieszkaniec Koła · 25 Czerwiec 2022
NAJGORSZY rząd ever.
norek · 26 Czerwiec 2022
ty de.ilu!!!!!!!!!!!!!1
toko · 25 Czerwiec 2022
Morawiecki to kretyn kłamca złodziej co okradli emerytów obniżając im świadczenia i przestępca co zmarnował 70 mln zl na kopertowe wybory nie wspomnę o setkach mln zl kar nałożonych przez U E i jego miejsce to wieloletnie wiezienie
zygam · 25 Czerwiec 2022
Tak obniżyli emerytom ale sb.
emeryt · 25 Czerwiec 2022
tak masz rację
Miasto Koło
 IX Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich dla Amatorów
9 godziny temu 539

IX Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich dla Amatorów

Powiat Kolski
Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 maja w Kole [PROGRAM]
10 godziny temu 1,279 1

Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 maja w Kole [PROGRAM]

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie przywitaliśmy [Podsumowanie:  16-04-2024]
10 godziny temu 6,481

W ostatnim tygodniu na świecie przywitaliśmy [Podsumowanie: 16-04-2024]

Gmina Babiak
Czujnik jakości powietrza i pogody w Babiaku - monitoruj stan atmosfery
10 godziny temu 1,353

Czujnik jakości powietrza i pogody w Babiaku - monitoruj stan atmosfery

Inne
Wyjątkowa Gala w Trzebawiu: Policjanci uhonorowani Kryształowymi Gwiazdami
10 godziny temu 2,320

Wyjątkowa Gala w Trzebawiu: Policjanci uhonorowani Kryształowymi Gwiazdami

Miasto Koło
 Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kolskiego
11 godziny temu 15,457 2

Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kolskiego

R E K L A M A