R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelec - Integracja i rywalizacja w jednym

04-07-2022 13:44 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,092 | Komentarzy: 0

Już po raz czternasty, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbyły się Integracyjne Zawody Wędkarskie Dzieci i Młodzieży Powiatu Kolskiego.

Foto:

Tym razem nad Zalewem „Ruszków” rywalizowało aż 41 zawodników z 7 szkół i placówek oświatowych. Zwycięzcami zawodów okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Ruszkowie oraz SOSW w Rychwale. Zawodnicy z tych drużyn wyprzedzili uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kościelcu i SOSW Koło. Na trzecim miejscu uplasowały się drużyny ze Szkoły Podstawowej  w Powierciu i SOSW w Koninie. Zawody mają charakter otwarty, stąd obecność drużyn spoza Powiatu Kolskiego. Puchary dla najlepszych drużyn ufundował i wręczył Wójt Gminy Kościelec pan Dariusz Ostrowski. Dostępna jest krótka relacja filmowa z zawodów. można ją obejrzeć klikając na link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1672,koscielec---integracja-i-rywalizacja-w-jednym.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze