R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

MEGSS - nowoczesne systemy grzewcze już teraz w Kole!

06-07-2022 10:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,218 | Komentarzy: 0

Nasz cel jest prosty - to tworzenie nowoczesnej i ekologicznej przestrzeni, w domu i firmie. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, która rozwija się dynamicznie. Teraz możemy spotkać się w naszym biurze w Kole.

Foto:megss
R E K L A M A

Coraz nowocześniejsze rozwiązania na rynku budowlanym, stworzyło gospodarstwom domowym i firmom szansę na znaczne obniżenie wydatków na koszty związane z ogrzewaniem oraz kosztami energii elektrycznej. Rachunki mówią same za siebie - nasi klienci płacą mniej. Oszczędzają. My zaś gwarantujemy prokonsumenckie bezpieczeństwo umów, całkowitą jawność wszelkich kosztów i warunków oraz przyjazną i merytoryczną obsługę.

Klientom z terenu powiatu kolskiego oferujemy:

  • Zdrowe i tanie ogrzewanie. Folia grzewcza na podczerwień. Jesteśmy producentem!

Folia grzewcza na podczerwień to rewolucja w ogrzewaniu domów. Pozwala na największą efektywność w dostarczeniu ciepła w porównaniu do tradycyjnych źródeł: kaloryferów, hydraulicznego ogrzewania podłogowego czy pieca.

Jeśli chcesz obniżyć koszty ogrzewania w domu, oszczędzić miejsce na kotłownię i cieszyć się ekologicznym I zdrowym ciepłem - to rozwiązanie dla Ciebie! Koniecznie skontaktuj się z nami.

UWAGA! Tylko do końca sierpnia minus 5% od ceny końcowej z umowy na folię grzewczą z montażem

  • Panele fotowoltaiczne (potocznie: panele słoneczne)

Instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli fotowoltaicznych oraz falownika (inwertera). Panele zamieniają fotony ze słońca na prąd stały, falownik przekształca je w prąd zmienny, czyli dokładnie taki jak mamy w naszej domowej sieci elektrycznej. Montaż instalacji fotowoltaicznej oferuje mnóstwo korzyści. Dzięki odpowiednio dobranych panelom: obniżysz rachunki za prąd nawet o 90%, uniezależnisz się od cen energii elektrycznej, wyprodukujesz własną ekologiczną energię.

  • Bezkosztowe domy

Oferta skierowana jest do klientów, którzy są w trakcie budowy domu, lub chcą zmodernizować swój obecny dom, do stanu, gdzie nie będzie generował kosztów, czyli będzie w stanie zaspokoić potrzeby mieszkańców na CWU, CO oraz bieżące zapotrzebowanie na energię elektryczną.

  • Pompy ciepła

To nowoczesny I ekologiczny system grzewczy w budynkach mieszkalnych, który zyskuje na popularności, dlatego wybierając dostawcę sprzętu oraz wykonawcę instalacji pamiętaj, aby wybrać doświadczonego dostawcę, który nie tylko wykona montaż, ale I dobierze odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb.

Masz pytania? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.megss.pl, zadzwoń +48 781 942 252 lub poprostu odwiedź nasze biuro w Kole, ul. 20 Stycznia 35 (była siedziba banku ING).

Oferujemy sprzedaż ratalną I pomoc przy uzyskaniu dotacji!

Pamiętaj! Zaufaj naszemu doświadczeniu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze