(17)
Słonecznie 25
Popularne tagi:

Sprawca wczorajszej tragedii był nietrzeźwy. Będzie wniosek o areszt

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Lipiec 2022 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Sprawca wczorajszej tragedii był nietrzeźwy. Będzie wniosek o areszt
© redakcja e-kolo.pl
(17) | Czytano:
58,763 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

Wielu z naszych czytelników nie może się pogodzić z tym, co stało się wczoraj w Osieku Małym. To kolejny w tym roku śmiertelny wypadek, w którym pojawia się alkohol.

R E K L A M A
17
Czytano:
58,763 razy
Udostępnij

Okazuje się, że sprawca tragedii był nietrzeźwy - badanie wykazało około 1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 27-latek z naszego powiatu odpowie przed sądem za swoje czyny. Komenda Powiatowa Policji w Kole będzie wnioskowała o tymczasowy areszt dla niego.

Do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (17)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Ala · 07 Lipiec 2022
Współczuję rodzinie dziewczyny, współczuję i kierowcy i jego rodzinie. Każdy będzie musiał się zmierzyć z własnym dramatem.
Gość cd. · 09 Lipiec 2022
Jazda po alko to problem społeczny ale wpisami na forum i wysokimi karami tego problemu się nie rozwiąże. Tzn wysokie kary muszą być ale nie rozwiążą problemu. W Polsce dozwolone jest 0.2promila. A w Rosji mają jeszcze surowsze prawo- 0.0 promila. I co? Co drugi mężczyzna w Rosji umiera przed 60 z powodu przepicia. We wschodniej Rosji normalne jest u kierowców tirów przed ruszeniem w drogę wypicie flaszki z duchami(takie ich zabobonne wierzenia, pół flaszki kierowca a drugie pół wylać przez okno i w trasę) nawet policja na to nie reaguje. A W Polsce? Wystarczy pogadać z robotnikami co sądzą o badaniach trzeźwości przed wejściem do pracy... Zresztą, nie tylko robotnicy, osoby z wyższych sfer czy politycy (ci którzy mają prawko) też często jeżdżą na podwójnym gazie(Durczok, Kozidrak). Albo wpisać w google "po pijanemu" albo "pijany" i wejść we wiadomości. Chyba tylko alkomaty w autach albo autonomiczne samochody rozwiążą ten problem. A na razie nie chodzić wieczorami a z aut to tylko jakiś duży SUV żeby w razie czego wytrzymać wypadek. Tak jak chyba było kilkanaście lat temu w okolicy... Pięciu pijanych (z pijanym kierowcą) zjechali na przeciwny pas i uderzyli w jakiegoś Suva. Wszyscy chyba zginęli na miejscu a kierowcy suva nic nie było (był trzeźwy jakby co) gdyby jechał jakimś zwykłym małym autem pewnie by było odwrotnie
Gość · 09 Lipiec 2022
Jakby miał zgłaszać wszystkich to pół koła i okolic życzyło by mu śmierci.. a poza tym jak to udowodnić? Zadzwonić na policję czy gdzie że taka i taka osoba czasem jeździ po alko? To są tylko pomówienia... Niestety jak kogoś nie złapią na gorącym uczynku to nie ma dowodów... A tylko można sobie problemów narobić. Wystarczyłoby wskazać kogoś z rodziny tu piszących. Zresztą, koło i okolice koła to w większości tereny wiejskie i większość osób jest powiązana rodzinnie, ktoś się z kimś ożenił, jego brat i kimś następnym itp. do tego mlodzi, którzy w większości znają prawie wszystkich swoich rówieśników z tych okolic... Statystycznie każdy ma w rodzinie albo zna osobę jeżdżąca pokryjomu po alko... Tylko że jeśli się udaje takim osobom nie spowodować wypadku to nikt pewnie nawet o tym nie wie bo często takie osoby pilnują się żeby nikt o tym nie wiedział. Poza kompanami z którymi sam pił i może żoną. Ale żona nie wyda bo dostanie po lbie i się skończy. Sam pewnie jak bym nawet tu wskazał jakąś osobę to pewnie najpierw zostałbym zbluzgamy, zwyzywany przez innych bo przecież oni znają tą osobę i recza za nią, jest taka porządna, miła uczynna itp. i skończyło by się na tym, że chce tą osobę zniszczyć, zazdroszczę jej czegoś i takie tam.. taki instynkt zwierzęcy, żeby bronić swojego stada. Niestety ale tak funkcjonują ludzie. Danej osobie przypisują wszystkie najgorsze cechy. Skoro jeździ po alko to potencjalny morderca, pewnie głupi bez szkoły, bandyta, niemiły nieuprzejmy, tak w ogóle to już z daleka widać kto to jest. A jeśli się okaże że nasz miły sasiad po pracy wali Sete i wraca do domu, przystojny kolega z pracy potajemnie popija, wspaniały zięć z dobrą szkoła i zarobkami, którego wszyscy w rodzinie nam zazdroszczą co weekend jeździ pijany to już jest pewien zgrzyt w mózgu
Dominik · 08 Lipiec 2022
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
Odpowiedź · 08 Lipiec 2022
Właśnie chodzi o to, że nie jestem patologia, nie jeżdżę pod wpływem, ani nie wsiadam z pijanym, na szczęście nie musiałem nikomu kluczyków odbierać. Ale wiem o takich osobach, wiem o żonach które na to pozwalają itp
Kolak · 08 Lipiec 2022
To zgłoś ich do odpowiednich instytucji. Mając taką wiedzę jedynie dla siebie stajesz się też współsprawcą.
Domin · 08 Lipiec 2022
A wy wszyscy chcący sprawiedliwości ząb za ząb - ile razy jezdzilisvie po alkoholu, trawie, narkotykach, dopalacza h? Różnica taka , że wam się udało dojechać szczęśliwie do domu.ile razy wsiadalisvie jako pasażer , gdzie kierowca był pod wpływem. Ile razy zabralisvie nietrzeźwemu kluczyki? Każdy jest winien tej tragedii, bo jest ogólne przyzwolenie. Najczęściej się udaje dojechać, tym razem się nie udało. Osobiście znam parę osób, które jeżdżą po alkoholu, tak jak ktoś też napisał, wychodzą z pracy i setka , za kierownicę i do domu.
xyz · 08 Lipiec 2022
Stary, serio nie wiem czy to Ty zalatujesz jakąś patolą, czy to miasto z którego się jakiś czas temu wyprowadziłem jest tak chore i patologiczne. To co piszesz naprawdę nie jest normalne, jeśli znasz kogoś kto wypija setę i do samochodu to musisz reagować, bo prędzej czy później to się będzie kończyć ja tutaj. Nikt wokół mnie nie jeździ po pijaku, jak bym widział to bym reagował i to jest norma. Nie można takie zbrodni usprawiedliwiać w taki prostacki sposób. Sprawca powinien być przykładnie i ukarany.
Hgfkj · 08 Lipiec 2022
Gowniara powinna o tej godzinie siedzieć w domu.
xyz · 08 Lipiec 2022
Głupcze!!! Zapamiętaj jedno, nie ma znaczenia czy, kto, i o której tam był, zbrodniarz jechał po pijaku i zabił człowieka, i powinna dosięgnąć go najwyższa możliwa kara. Tego się nie da usprawiedliwić!
Leon · 07 Lipiec 2022
Samael a wiedziałes samochód? Jak rozwalony przy 60 km/h by nie był tak rozwalony tak ze nikt nie musii pisać w artykule o zapier.. aniu i nie trzeba być expertem do oceny ze pijak po prostu ...ł
Mr.T · 07 Lipiec 2022
Do pieca śmiecia.
Kolo · 07 Lipiec 2022
Dramat dwóch rodzin.
Ala · 07 Lipiec 2022
Kierowcy współczuję , bo jak wytrzeźwiał to już dotarło co zrobił i że będzie z tym żył do końca swoich dni. I to będzie największą karą dla niego. Budzić się co rano ze świadomością, że popił , wsiadł za kierownicę i zabił.
Antypijak · 07 Lipiec 2022
Jak można współczuć kierowcy który ...ł w terenie zabudowanym i zabił młodą dziewczynę jeszcze na... i uciekł pomyśl zanim takie bzdety napiszesz
Samael · 07 Lipiec 2022
Nie wynika z artykułu że zaper....
Ala · 07 Lipiec 2022
Współczuję rodzinie dziewczyny, współczuję i kierowcy i jego rodzinie. Każdy będzie musiał się zmierzyć z własnym dramatem.
malenka · 07 Lipiec 2022
dlaczego pani wspolczuje kierowcy rodzinie owszem a rodzice dziewczyny w chwili rozpaczy i tragedii .......
Powiat Kolski
Konferencja: Standardy ochrony małoletnich
2 godziny temu 393

Konferencja: Standardy ochrony małoletnich

Gmina Kłodawa
Zaproszenie do udziału w V Biegu Kłodawskiego Święta Soli 2024
3 godziny temu 830

Zaproszenie do udziału w V Biegu Kłodawskiego Święta Soli 2024

Powiat Kolski
Eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych Dzielnicowy Roku
3 godziny temu 543

Eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych Dzielnicowy Roku

Powiat Kolski
Sprawdź czy Twój pojazd nie zostanie wyrejestrowany po 10 czerwca! Sprawdź w wyszukiwarce
4 godziny temu 2,128

Sprawdź czy Twój pojazd nie zostanie wyrejestrowany po 10 czerwca! Sprawdź w wyszukiwarce

Powiat Kolski
Uwaga! Ostrzeżenie meteo drugiego stopnia dla powiatu kolskiego
4 godziny temu 4,575

Uwaga! Ostrzeżenie meteo drugiego stopnia dla powiatu kolskiego

Miasto Koło
Łóżka dla rodziców małych pacjentów szpitala w Kole!
13 godziny temu 4,842

Łóżka dla rodziców małych pacjentów szpitala w Kole!

R E K L A M A