R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Dlaczego zmieniono trasę parady motocykli? Urząd opublikował odpowiedź

31 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,226 | Komentarzy: 41

W czerwcu, tuż przed wydarzeniem jakim był Festiwal Bluesa oraz parada motocykli ulicami miasta , radna Teresa Brzoska wystosowała interpelację, w której pytała dlaczego w tym roku pominięto w trasie parady starówkę i kaliskie przedmieście.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Nie tylko radna Teresa Brzoska zainteresowała się tymi zmianami. Swoje niezadowolenie w komentarzach na naszym profilu facebookowym wyrazili licznie czytelnicy. 

Na Biuletynie Informacji Publicznej pojawiła się odpowiedź na interpelację radnej. Treść odpowiedzi poniżej.

Od początku organizacji festiwalu organizatorem imprezy towarzyszącej Koło Bluesa tj. Zlotu Motocyklowego jest IPMC Klub 240 Koło. Organizacja parady motocyklowej wymagała uzyskania zezwolenia na wykorzystanie dróg w sposób szczególny od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego po uzyskaniu pozytywnej opinii Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz po uzyskaniu pozytywnej akceptacji zarządcy dróg po których będzie przejeżdżała parada tj. Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, Powiatowego Zarządu Dróg w Kole, Gminy Miejskiej Koło. W oparciu o zalecenia organów opiniujących, organizator parady motocyklowej podjął w tym roku decyzję o jej skróceniu i ominięciu miejsc newralgicznych pod względem bezpieczeństwa, w tym wjazdu na Kolską Starówkę i Kaliskie Przedmieście.

- czytamy w odpowiedzi na interpelację

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (41) Pokaż komentarze