R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Przekazano akty powołania dla Komendanta i Zastępcy KPP Koło

12-07-2022 20:19 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 19,836 | Komentarzy: 3

W poniedziałek, 11 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Kole odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Kole oraz I Zastępcy. Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka w obecności zaproszonych gości oraz policjantów i pracowników policji wręczył rozkazy personalne mł. insp. Jackowi Brzęckiemu oraz podinsp. Przemysławowi Czarneckiemu, którzy dotychczas pełnili obowiązki na wymienionych stanowiskach.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Po złożeniu meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Poznaniu nadinsp. Piotrowi Mące przez dowódcę uroczystości, odczytano rozkaz personalny, podpisany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, o powołaniu z dniem 11 lipca 2022 roku, na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kole mł. insp. Jacka Brzęckiego. Komendant Jacek Brzęcki przywitał się ze sztandarem jednostki i złożył meldunek o objęciu stanowiska.

Następnie akt powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole otrzymał podinsp. Przemysław Czarnecki.

W dalszej części uroczystości mł. insp. Jacek Brzęcki podziękował za okazane mu zaufanie i powołanie go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kole. Podkreślił, że swoje obowiązki będzie wykonywał sumiennie i z poświęceniem oraz dołoży wszelkich starań aby właściwie zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu kolskiego. Komendant przekazał wyrazy wdzięczności przybyłym gościom za bardzo dobrą współpracę oraz wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym kolskiej jednostki za wzorowe i rzetelne wykonywanie obowiązków.

Serdeczne życzenia i gratulacje na ręce Komendanta oraz jego Zastępcy złożyli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Kole oraz policjantki, policjanci i pracownicy cywilni komendy a także obecny na uroczystości nadinsp. w stanie spoczynku Jarosław Rzymkowski, który w latach 2006-2011 piastował stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kole.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze