R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Uroczyste wręczenia promes dla jednostek PSP i OSP

15-07-2022 12:10 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 9,114 | Komentarzy: 9

13 lipca 2022 r. na placu przed Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Koninie obyło się uroczyste wręczenia promes dla jednostek Państwowej Straży Pożarnej i ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa wielkopolskiego.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Organizatorem wręczenia promes był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej   w Poznaniu. Z terenu powiatu kolskiego promesy zostały wręczone Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Kole  na dofinansowanie przedsięwzięcia w ramach naboru  z zakresu doposażania jednostek powołanych do zapobiegania i likwidacji skutków katastrof naturalnych lub ekstremalnych zjawisk atmosferycznych i poważnych awarii oraz jednostkom ochotniczych straży pożarnych z Trzęśniewa, Koło nad Wartą, Bierzwienna Długa, Kiełczew Pierwszy Smużny, Dęby Szlacheckie, Powiercie, Olszówka, Górki i Kłodawa na dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych. Jednostka OSP Bierzwienna Długa otrzymała również promesę na dofinansowanie przedsięwzięcia w ramach naboru z zakresu ochrony powietrza wspierającego działalność straży pożarnych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (9) Pokaż komentarze