R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie na krajowej 92 w Straszkowie

20-07-2022 17:19 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 12,278 | Komentarzy: 0

W dniu 18 lipca 2022r. o godzinie 10.11 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej 92 w miejscowości Straszków, gmina Kościelec.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował trzy zastępy z JRG w Kole oraz zastęp z OSP Trzęśniew. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby. Pojazdy znajdują się na pasie drogi w kierunku Koła, ruch odbywa się wahadłowo.

Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Osoby poszkodowane odmówiły udzielenia KPP przez strażaków. Ratownicy odłączyli dopływ prądu od akumulatorów w pojazdach. Działania JOP zakończono. Na miejscu zdarzenia pozostał patrol Policji, który prowadzi dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze.

W akcji uczestniczyło 15 strażaków przez 48 minut. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze