R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował [ZDJĘCIA]

8 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,509 | Komentarzy: 0

W czwartek, 28 lipca br. w miejscowości Kiejsze, na drodze wojewódzkiej nr 270 doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa pojazdy osobowe.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Srebrny ( BMW) pojazd skręcał w lewo kierowca czarnego pojazdu ( volkswagen) nie zauważył skręcającego pojazdu i uderzył w niego. BMW koziołkowało a volkswagen wypad na pobocze. 

- opisuje pracujący na miejscu strażak

Taką samą wersję przedstawił Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kole, który poinformował również, że nikt nie odniósł obrażeń a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

28 lipca 2022r. o godzinie 19.36 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kiejsze na drodze wojewódzkiej DW270. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole, OSP Dębno Królewskie, OSP Babiak oraz OSP Brdów. W wyniku rozpoznania ustalono, że doszło do wypadku drogowego dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu od akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Wszyscy uczestnicy odmówili udzielenia KPP. Działania ratownicze prowadziło 22 strażaków przez 1 godz. i 06 min. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

- relacjonuje KP PSP Koło

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze