R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu - doprowadziła do kolizji trzech pojazdów

4 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 21,456 | Komentarzy: 2

We wtorek, 2 sierpnia br. w Grzegorzewie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Jak informuje Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole, wczoraj w Grzegorzewie na skrzyżowaniu ulic Kolskiej, Warszawskiej i Toruńskiej doszło do zdarzenia drogowego. 26-letnia kobieta kierując samochodem osobowym marki VW  nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki Fiat - co doprowadziło do zderzenia. Następnie doszło jeszcze do uderzenia w osobowe Audi. 

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

A tak swój udział w akcji opisują strażacy

2 sierpnia 2022r. o godzinie 16.21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech samochodów osobowych w miejscowości Grzegorzew przy ulicy Warszawskiej. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole, OSP Grzegorzew i OSP Barłogi. W wyniku rozpoznania ustalono, że doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu opuściły pojazdy przed przybyciem JOP. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu od akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zakręceniu zaworów w butlach LPG, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Na miejsce przybyły dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, którym przekazano osoby poszkodowane. Na miejsce zdarzenia przybył Komendant Powiatowy PSP w Kole. Po zakończonych działaniach Straży Pożarnej, na miejscu zdarzenia pozostał patrol Policji, który prowadzi dalsze czynności. Działania ratownicze prowadziło 18 strażaków przez 1 godz. i 35 min. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole

 

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze