(2)
Pochmurno 1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu - doprowadziła do kolizji trzech pojazdów

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu - doprowadziła do kolizji trzech pojazdów

Autor: Redakcja e-kolo.pl 03 Sierpień 2022
Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu - doprowadziła do kolizji trzech pojazdów
© KP PSP Koło
Komentarzy: 2 Czytano:
23,848 razy |

We wtorek, 2 sierpnia br. w Grzegorzewie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

R E K L A M A
2
Czytano:
23,848 razy
Udostępnij

Jak informuje Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole, wczoraj w Grzegorzewie na skrzyżowaniu ulic Kolskiej, Warszawskiej i Toruńskiej doszło do zdarzenia drogowego. 26-letnia kobieta kierując samochodem osobowym marki VW  nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki Fiat - co doprowadziło do zderzenia. Następnie doszło jeszcze do uderzenia w osobowe Audi. 

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

A tak swój udział w akcji opisują strażacy

2 sierpnia 2022r. o godzinie 16.21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech samochodów osobowych w miejscowości Grzegorzew przy ulicy Warszawskiej. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole, OSP Grzegorzew i OSP Barłogi. W wyniku rozpoznania ustalono, że doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu opuściły pojazdy przed przybyciem JOP. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu od akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zakręceniu zaworów w butlach LPG, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Na miejsce przybyły dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, którym przekazano osoby poszkodowane. Na miejsce zdarzenia przybył Komendant Powiatowy PSP w Kole. Po zakończonych działaniach Straży Pożarnej, na miejscu zdarzenia pozostał patrol Policji, który prowadzi dalsze czynności. Działania ratownicze prowadziło 18 strażaków przez 1 godz. i 35 min. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole

 

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
ja · 03 Sierpień 2022
Za duże autko tata dał
Czytelnik · 03 Sierpień 2022
...bo i pieniążków dużo miał!
R E K L A M A