R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Będzie nowy wóz specjalistyczny dla straży. Umowa na dotację podpisana

11 dni temu | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 3,133 | Komentarzy: 0

06.09.2022 r., w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dotację dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole w ramach naboru wniosków na przedsięwzięcia z zakresu doposażenia jednostek powołanych do zapobiegania i likwidacji skutków katastrof naturalnych lub ekstremalnych zjawisk atmosferycznych i poważnych awarii.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Z ramienia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu umowę podpisywała Pani Jolanta Ratajczak, Prezes Zarządu, a ze strony Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole umowę podpisywał Pan Krzysztof Żurawik, Komendant Powiatowy, przy asyście Pani Kamili Malec, Głównej Księgowej. Dotacja w kwocie aż 100 tys. zł została przyznana Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Kole na zakup samochodu specjalnego, lekkiego rozpoznawczo – ratowniczego. Całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia to koszt 194 955,00 zł, więc dotacja pokryje aż  51,3 % całkowitego kosztu realizowanego przedsięwzięcia. 

Wnioskowany samochód będzie stanowił podstawowe wyposażenie do prowadzenia działań zarówno w zakresie rozpoznawania zagrożeń jak i w zakresie prowadzonych specjalistycznych działań ratowniczych. Zakupiony pojazd zwiększy skuteczność podejmowanych działań w celu zapobiegania i likwidacji skutków katastrof naturalnych lub ekstremalnych zjawisk atmosferycznych oraz poważnych awarii na terenie powiatu kolskiego i obszarów chronionych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze