R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Szkoła w kościeleckim Trzęśniewie ma nowy dach

7 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,263 | Komentarzy: 0

W ramach drugiej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład, gmina Kościelec złożyła wniosek o dofinansowanie inwestycji pod nazwą „Wymiana pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej w Trzęśniewie”

Foto:

Środki jakie pozyskano, to kwota 299 500,00 złotych, a całkowity koszt inwestycji zamknął się w kwocie 289 050,00 złotych. Remontowi poddano 593 metry kwadratowe powierzchni dachu. Wykonawca, firma Dom-Bud Daniel Pawlak wykonała rozbiórkę i utylizację starego azbestowo-betonowego pokrycia dachowego, wykonała instalację odgromową, wymieniono więźbę dachową i co oczywiste zamontowano nowe pokrycie dachowe z blachy dachówkowej oraz zamontowano nowe orynnowanie. Inwestycja wpłynęła na komfort i bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli przebywających w placówce. Zwiększyła się również estetyka sołectwa i gminy.

Dostępny jest materiał filmowy z ostatecznego odbioru inwestycji. Można go obejrzeć klikając na link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1695,szkola-w-koscieleckim-trzesniewie-ma-nowy-dach.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze