R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Kolska porodówka musi zmniejszyć liczbę porodów. Kobiety otrzymują informacje

5 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,210 | Komentarzy: 2

Kobiety, które spodziewają się w najbliższym czasie dziecka otrzymały informacje o tym, że kolska porodówka może nie przyjąć ich na poród. Planowane porody metodą naturalną nie będą się odbywać. Dyrektor szpitala wyjaśnia o co chodzi w tym komunikacie.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Niebawem rozpoczyna się długooczekiwany remont sali porodowej kolskiego szpitala. Z uwagi na ten fakt placówka musi zmniejszyć liczbę przyjmowanych kobiet do porodu. Czynna pozostanie jedna sala porodowa więc możliwości odbierania porodów będą ograniczone. Sala operacyjna na tzw. cesarskie cięcia będzie funkcjonować bez zmian.

O zakresie remontu pisaliśmy już na naszych łamach:

SPZOZ w Kole z kolejnym rządowym dofinansowaniem

Po raz kolejny SPZOZ w Kole będzie mógł skorzystać z rządowego wsparcia. Dotacja w wysokości 1 186 813 zł pozwoli na dos...

Czytaj więcej

Dyrektor szpitala, Iwona Wiśniewska przekazała nam w rozmowie, że ograniczenia potrwają do końca tego roku. Po remoncie nasza placówka wzbogaci się o nowoczesne sale do porodów rodzinnych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze