(8)
Bezchmurnie -1.2
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Nowe marki sklepów wkroczyły do Kłodawy. Jakie?

Nowe marki sklepów wkroczyły do Kłodawy. Jakie?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 27 Wrzesień 2022
Nowe marki sklepów wkroczyły do Kłodawy. Jakie?
© Rock Capital
Komentarzy: 8 Czytano:
30,136 razy |
Wizualizacja

Firma RockCapital, polski deweloper nieruchomości komercyjnych zakończył komercjalizację drugiego etapu inwestycji handlowej. Kłodawa w województwie wielkopolskim zostanie wzbogacona o nowy punkt na handlowej mapie miasta.

R E K L A M A
8
Czytano:
30,136 razy
Udostępnij

Początek jesieni przynosi dobre wieści dla mieszkańców Kłodawy. Firma RockCapital zakończyła proces komercjalizacji drugiego etapu w parku handlowego. Pierwszy etap budowy został zakończony i miał swoje oficjalne otwarcie we wrześniu 2020 r. Inwestycja znajduje się przy ulicy Poznańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego targu. Obecnie głównym najemcą obiektu handlowego jest sklep Biedronka. Przed firmą drugi etap inwestycji, który został już w pełni skomercjalizowany. Etap ten zakłada budowę przestrzeni handlowej o powierzchni 1121 mkw. Najemcami, którzy już podpisali umowę w Kłodawie, są sklep z elektroniką użytkową pod marką Media Expert, sklep wielobranżowy KiK oraz drogeria Jawa. Obiekt posiada duży parking dla klientów parku handlowego, a planowany termin rozpoczęcia prac budowalnych przypada na październik 2022 r.

- Pracujemy aktywnie nad naszym portfolio tak, aby RockParki w 100% odpowiadały potrzebom klientów, dlatego nasz zespół konsekwentnie realizuje swoją strategię inwestowania także w mniejszych i średnich miastach. Najważniejszym atutem naszych nowych inwestycji są dogodna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych, położenie przy głównych arteriach komunikacyjnych aglomeracji oraz obszerny parking, stąd projekt cieszy się dużym powodzeniem zarówno u klientów, jak i najemców.

– mowi Justyna Kojak, Menager ds. Komercjalizacji w firmie RockCapital.

R E K L A M A

Firma RockCapital zauważa, że pomimo dużych zmian gospodarczych i wyhamowania rynku spowodowanego m.in. inflacją, a co za tym wzrostem ceny realizacji inwestycji nieruchomościowych, ich popularność wśród najemców nie maleje. Sieci handlowe mają jasno sprecyzowane potrzeby dotyczące ekspansji i rozwoju, w którym my jako partner chcemy uczestniczyć.

- Park handlowy w Kłodawie to inwestycja w naszym portfolio, która jest dowodem na zwiększające się zainteresowanie sieciowych najemców coraz mniejszymi miejscowościami.. Obecnie pracujemy nad wieloma projektami, których GLA przekracza 60 000 mkw. Proces komercjalizacji tych inwestycji jest na zaawansowanym etapie, gdy tylko sfinalizujemy etap podpisywania umów w najemcami, będziemy gotowi o nich informować rynek. - mówi Jakub Linka, Członek Zarządu firmy RockCapital. Ciesze się, że z sukcesem rozwijamy portfolio parków handlowych w Polsce pod naszą marką RockPark. Idziemy zgodnie z przyjętą strategią naszej firmy. Wierzymy, że nowoczesny projekt retail parku pozwoli dostosować ofertę w taki sposób, by jak najlepiej spełniała ona potrzeby przyszłych konsumentów. Widzimy lekkie wyhamowanie rynku i wzrost ceny materiałów budowalnych oraz usług związanych z powstaniem inwestycji, mimo to niesłabnący popyt na nowe lokalizacje handlowe determinuje nas o realizacji założonych planów

— dodaje Jakub Linka.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (8)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Gosia · 09 Październik 2022
W Kłodawie potrzebne są nowe firmy , które dałyby pracę młodym . Trzeba mieć najpierw kasę, aby potem móc ją wydawać . Teraz pojawiają się tylko nowe sklepy niestety.
Do Klodawianin · 30 Wrzesień 2022
Widać, że jest z Ciebie kłodawski burak z wielkiego miasta. Nawet nie znasz się nawożeniu itd., uprawie oraz rolnictwie, tak jak nowy minister rolnictwa. Pewnie ukończyłeś 2 klasy podstawówki i na tym koniec.10 tyś. Powinno być za debilizm i niewiedzę. A wtedy w Twoim wypadku nie wyplaciłbyś się do końca życia. Może przeprowadź się na wieś lub popytaj starszych ludzi, którzy kiedyś uprawiali pola tylko naturalnie. Tylko nie mów, że to było zatruwanie środowiska, a teraz nawozy, opryski są eko i powodują, że będziesz nieśmiertelny. Później tacy krety.i jak Ty głosują na PIS, myślący, że dostaną na wszystko od Państwa "za darmo". Prąd płynie za darmo? No nieeee... To poczytaj sobie o tym wszystkim i to bardzo dokładnie bo ręce opadają.
Klodawianin · 28 Wrzesień 2022
a za co mandat dostałeś? za wylewanie szamba na pole? pomysł zanim zaczniesz zalewac szambem kartofle albo łąkę. Prąd płynie i jest za darmo idź sobie poczytaj. Myślisz że ktoś będzie za Tobą chodził masz sprawę to się zgłoś. A to że dostałeś mandat to BARDZO DOBRZE. 10 tyś powinno być kary za wylewanie szamba na pole i wyprowadzka z gminy
Do o co Ci chodzi · 28 Wrzesień 2022
"ci" w takich przypadkach piszemy zaczynając dużą literą. Poza tym Kłodawa się wyludnia. Co jest udokumentowane. Możesz sobie to sprawdzić. A może zamiast sklepów to jakaś strefa inwestycyjna? A nie tylko KSK i to wszystko.
Do Klodawianin · 28 Wrzesień 2022
Burmistrz jak i gmina nie potrafią się wywiązywać z umów pisemnych z obywatelami. Myślisz, że to burmistrz tej kadencji wszystko zrobił i zrealizował? Znasz się trochę na polityce? Czyjesteś wyborcą PIS i TVPIS? Ten burmistrz nawet nie ma czasu, żeby porozmawiać z obywatelami. Nowe latarnie to jego zasługa? Poza tym "zabranie" samochodu dla dzieci niepełnosprawnych to też zmiana na plus? Kontrola obywateli poprzez wizyty i sprawdzanie na posesji dokumentów, a później wlepianie mandatów? W innych gminach w okolicy nie nęka się obywateli i nie szuka się u nich aż tak pieniędzy. A co do fotowoltaiki - wiesz jak się gasi takie panele zamontowane na dachu budynku? Ich się nie gasi tylko pozwala płonąć aż wszystko się nie spali, ponieważ płynie w nich cały czas prąd. To jest też pozytywne? I pozytywne umowy co do fotowoltaiki? Poczytaj o tym bo za dużo TVP oglądasz.
O co ci chodzi? · 28 Wrzesień 2022
A w kole to niby jak było? Większość sklepów też była przenoszona. Gdzie w kole masz galerie handlowa? Bo chyba nie myślisz o kilku sklepach obok siebie na kolejowej czy koło kina... Ważne że coś się dzieje, na miejscu dawnych sklepów powstaną inne np po dawnej biedronce Action
Mieszkaniec · 27 Wrzesień 2022
Powierzchnia handlowa w Kłodawie 😅 To ma być jak w Kole? Wielkie centrum handlowe? Czy kilka centrów gdzie będą przeniesione znowu jakieś sklepy? A "centrum handlowe" to tylko papierkowa nazwa? Ciekawe ile burmistrz za to dostał bo myślę, że jest pierwszą i już ostatnią kadencję. Nawet nie ma czasu spotkać się ze swoimi wyborcami. A organizacja w gminie i wywiązywanie się z umów to jeden wielki żart za jego kadencji.
Kłodawianin · 28 Wrzesień 2022
Wybudowane ul. Polna, 1 Maja, 3 Maja, Bohaterów Września, 1000 - lecia teraz całe osiedle przy Gruntowej otwórz oczy i nie tęsknij za poprzednikami kanalizacja fotowoltaika zrobione dachy na szkołach ponad 20 mln inwestycji w 3 lata a nie 2 czy 3 mln na rok jak za poprzedników oczerniać możesz ale rzeczywistości nie zmienisz cała Kłodawa zyskała nowe oświetlenie ale ty tego nie widzisz bo chyba na oczy ci padło
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
8 godziny temu 47,812 17
6 godziny temu 474
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
6 godziny temu 474