(2)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Częściowe zachmurzenie 19.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

Największe wygrane bukmacherskie w Polsce. Zobacz kupony z STS, Fortuna, forBET, BETFAN

Autor: partner 30 Maj 2023 przeczytasz w ok. 4 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Największe wygrane bukmacherskie w Polsce. Zobacz kupony z STS, Fortuna, forBET, BETFAN
©
(2) | Czytano:
962 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

Nic tak nie cieszy graczy w zakładach bukmacherskich, jak informacja o wygranej. Zawierając zakłady wzajemne, typerzy mają szansę zgarnąć naprawdę wysokie kwoty. Są dwie drogi, aby pokusić się o gigantyczną kwotę u legalnego bukmachera. Zainwestowanie wielkich pieniędzy w zakłady bukmacherskie lub po prostu ryzykowne zakłady bukmacherskie, które mogą przynieść olbrzymią nagrodę w postaci potężnych pieniędzy. W Polsce wysokie zwycięstwa graczy zakładów bukmacherskich odnotowało kilku legalnych bukmacherów, którzy musieli wypłacać graczom wysokie wygrane. Przyglądamy się, gdzie padły największe wygrane bukmacherskie, które przyniosły graczom miliony złotych.

R E K L A M A
2
Czytano:
962 razy
Udostępnij

Fortuna najwyższe wygrane – 4 miliony PLN

Zakłady Bukmacherskie Fortuna były świadkiem wygranej w wysokości czterech milionów złotych, co jest najwyższą wygraną w Polsce. Gracz Fortuny zdecydował się na obstawienie dziewięciu kuponów bukmacherskich, na których typował zakłady bukmacherskie na mecze piłki nożnej, w ramach rozgrywek Ligi Europy. Szczęśliwy gracz zdecydował się na cztery identyczne kupony, które okazały się trafione. Ile wyniosła najwyższa wygrana u bukmachera Fortuna? W tym przypadku najwyższa wygrana na jednym kuponie w zakładach bukmacherskich to 582,588 złotych. Gdy zsumujemy wszystkie dziewięć kuponów, to łącznie najwyższa wygrana wynosić będzie 3 960 526 złotych. Ile we wszystkie wygrane kupony zainwestował gracz u bukmachera Fortuna? Stawka to zaledwie 1050 złotych, które przełożyło się na najwyższą wygraną. Klient Fortuny obstawił u tego legalnego bukmachera głównie mecze Ligi Europy UEFA.

U tego bukmachera najwyższe wygrane odnotowano także przy okazji meczów Ligi Mistrzów, a więc podobnie jak poprzednio meczów piłki nożnej. Jeden z klientów postawił 49 tysięcy złotych na jeden mecz Ligi Mistrzów po kursie 14,00. Typ okazał się trafiony, a on z jednego kuponu bukmacherskiego zainkasował ponad pół miliona złotych. Wspomniana kwota jest wysoko pozycjonowana w hierarchii najwyższe wygrane.

Największe wygrane bukmacherskie zdarzają się także w przypadku zakładów live. Jeden z klientów serwisu internetowego zakłady bukmacherskie Fortuna legitymującego się licencją Ministerstwa Finansów postanowił obstawić tenis. Ostatecznie gracz Fortuny za 20 złotych zgarnął ponad pół miliona złotych na jednym kuponie!

 

Największe wygrane bukmacherskie w STS

U bukmachera STS również nie brakuje największych wygranych bukmacherskich. W 2020 roku jeden z klientów postanowił zaszaleć. Stawka kuponu AKO to tylko 2 złote. Znalazło się na nim 16 zakładów bukmacherskich, a łączny kurs wyniósł 79139.75, co w efekcie przełożyło się na najwyższą wygraną w postaci prawie 1.5 miliona złotych.

Kolejnym przykładem na największe wygrane w zakłady bukmacherskie STS są kupony z 2019 roku. Użytkownik zagrał w sumie 14 kuponów, które przyniosły mu łącznie około miliona złotych. Warto podkreślić, że jeden z nich miał 25 meczów piłkarskich. Gracz typował ligi krajowe, w tym Premier League. Kurs ogólny był ogromny, natomiast stawka to tylko trzy złote. W efekcie wszystkie typy okazały się poprawne. Trafione kupony przyniosły blisko ćwierć miliona złotych, które musiał wypłacić legalny bukmacher.

Do grona szczęśliwców zalicza się także jeden z graczy, który podczas ME 2016 we Francji wytypował poprawnie 16 meczów. W ten sposób jego budżet powiększył się o 370 000 PLN, a dodatkowo zgarnął ekskluzywny samochód - Porsche Cayenne.

Wśród największych wygranych bukmacherskich w STS znajdują się także dwa inne kupony. Na jednym z nich gracz obstawił 37 zdarzeń i zainkasował 330000 złotych, natomiast inny szczęśliwiec zainwestował zaledwie 2 złote i zgarnął 180 tysięcy złotych. Warto zaznaczyć, że część zdarzeń dotyczyła zwycięzcy meczu. Na kuponie znalazły się mecze piłki nożnej.

Więcej na temat największych wygranych bukmacherskich przeczytasz na blogu betomania.pl

 

Najwyższe wygrane kupony u polskich bukmacherów

Wysokie wygrane miały miejsce także u innych bukmacherów. Jeden z klientów obstawił kupon za 21 tysięcy złotych, który przyniósł mu wysoką wygraną 399 833,20 złotych.

Największe wygrane na kuponach bukmacherskich miały miejsce również w Superbet. Gracz nie kalkulował, ponieważ obstawił, aż 30 tysięcy złotych na jeden kupon. Ryzyko się opłaciło, bo wszystkie pięć zdarzeń rozstrzygnięto jako zwycięskie, a gracz mógł wypłacić 266 425,59 złotych.

Wysokie wygrane padły u bukmachera BETFAN. Gracz, korzystając z oferty online zagrał kupon AKO, na którym znalazło się dziesięć zakładów. Wszystkie zostały wytypowane poprawnie, więc na jego konto trafiło ponad ćwierć miliona złotych.

Powody do zadowolenia może mieć klient forBET, który skoncentrował się na meczach eliminacji MŚ 2022, kwalifikacji ME U-21 i spotkaniach fazy grupowej Ligi Mistrzów. W zakładach bukmacherskich wytypował on poprawnie 20 zdarzeń za 1000 złotych i w efekcie wygrał 162 371 zł.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Ja · 31 Maj 2023
Ja gram od kilku miesięcy i na razie w plecy 900 zeta
Mieszkaniec · 31 Maj 2023
Brawo Panie posle
Wybory 2023
Aleja Milionerów ustawiona na ulicy w centrum Koła
2 godziny temu 2,184

Aleja Milionerów ustawiona na ulicy w centrum Koła

Gmina Kościelec
Różowa Skrzyneczka w kolejnej ze szkół
8 godziny temu 2,904

Różowa Skrzyneczka w kolejnej ze szkół

Gmina Kościelec
Mieszkańcy sołectwa Tury po raz kolejny spotkali się na wspólnym ognisku
8 godziny temu 3,538

Mieszkańcy sołectwa Tury po raz kolejny spotkali się na wspólnym ognisku

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [24-09 - 01-10-2023]
1 dzień temu 17,812

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [24-09 - 01-10-2023]

Wybory 2023
Lider listy Koalicji Obywatelskiej rozmawiał dziś z mieszkańcami Koła [WIDEO]
2 dni temu 29,774 12

Lider listy Koalicji Obywatelskiej rozmawiał dziś z mieszkańcami Koła [WIDEO]

Gmina Koło
Gmina Koło z dotacją na żłobek z programu Maluch+
3 dni temu 9,564 1

Gmina Koło z dotacją na żłobek z programu Maluch+

R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Wrześniowa korekta rozkładu jazdy pociągów
01 Wrzesień 2023 1,915
Lifestyle i życie społeczne
Czy wiesz, jakie są obowiązkowe lektury szkolne? Sprawdź koniecznie!
01 Wrzesień 2023 5,309
Lifestyle i życie społeczne
W nocy z 30 na 31 sierpnia kumulacja Niebieskiego Księżyca i superpełni
27 Sierpień 2023 4,297
Lifestyle i życie społeczne
Czy wiesz, jakie są niezbędne elementy wyprawki szkolnej?
25 Sierpień 2023 3,349
Lifestyle i życie społeczne
CKE: wiosną 2024 r. egzamin ósmoklasisty odbędzie się 14-16 maja
22 Sierpień 2023 2,357
Lifestyle i życie społeczne
Sprawdzanie historii pojazdu po numerze rejestracji - to możliwe
01 Sierpień 2023 2,426